אומרים שאף מכשיר אינו מוגדר כמושלם, גם לא כאלו שנעשה סביבם באזזז גדול טרם חשיפתם הרשמית, ולפי דיווחים ראשונים ברשת עולה כי מכשיר ה-Nexus 6 הגיע לרוכשיו עם בעיות במעטפת.

לאחר פרשת מסכי ה-Super AMOLED הנצרבים שליוו את המכשיר  מספר ימים לאחר השקתו במספר מדינות בעולם, כעת מגיעה פרשה שנייה, חמורה עוד יותר: על-פי מספר תלונות ודיווחים שהתקבלו ברחבי הרשת, מספר משתמשים שקיבלו לידם את מכשיר הנקסוס 6 החדש מבית מוטורולה הבחינו בבקע ובשבר בחלקו האחורי של המכשיר, עד לרמה כזו שנראה כאילו עומד להתנתק מגופו.

מספר משתמשים שחוו את הבעיה, תיארו זאת כ-"נראה כי מוטורולה הדביקה את החלק האחורי עם דבק לגוף המכשיר", וחלקם אף התלוננו כי במספר מקרים סוללת המכשיר שאינה ניתנת לפירוק כידוע, מבצבצת החוצה. משתמש אף הגדיל לעשות והעלה תמונה לרשת בה נראה בבירור כיצד הגב האחורי של המכשיר מנותק כמעט לחלוטין מגופו ונראה כי ניתן לפרקו  על-ידי הכנסת מברג או אפילו משיכה באצבע.

לעומת מי שמצא את הפגם ישירות מהקופסא, משתמשים אחרים טוענים כי תחילה המכשיר הגיע כמצופה, אולם הבקע החל רק לאחר מספר שבועות של שימוש. "אני וארבעת מחבריי קיבלנו מכשירים פגומים", כך התלונן אחד המשתמשים. המשתמש אף ציין בחשבון הטוויטר שלו בפני מוטורולה עצמה כי זוהי אינה פעם ראשונה שהוא חווה בעיה שכזו עם מכשיר מתוצרתם.

לפי שעה נראה כי הבעיה אכן ידועה ומוטורולה הודתה כי הם אכן מודעים לה וכבר ראו מספר מכשירים עם בעיה זהה. לטובת מי שרכש בישראל את מכשיר ה-Nexus 6, נאמר כי ניתן לגשת וליצור קשר עם החנות ממנו הוא נרכש.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.