איך מקבלים השראה משיר אחד, איך מבצעים מיקס בין שירים כמו DJ ואיך משנים את איכות רמת השמע? כל זאת ועוד בטיפים והטריקים הבאים.

 

מיון– לחובבי המוזיקה שאוהבים ומוצאים נחמה במיון השירים בצורה אלפבתית ו- מא' עד ת'. ניתן למיין פלייליסטים לפי שירים, אלבומים, אומנים ושירים שהושמעו לאחרונה בסדר א'-ב'.

עט הקסם– מצאו את אייקון העט בפלייליסט ותוכלו לשנות ולערוך כל דבר שתרצו- שם הפלייליסט, הוספת תיאור, תמונה ומחיקת סדר השירים מרשימת ההשמעה. בנוסף, קיימת האפשרות להפוך את הפלייליסט לפרטי כך שאף אחד אחר לא יוכל לדעת מה אתם רוצים לשמוע. זמין עבור כל משתמשי דיזר.

ערבוב המוזיקה– לאלו מאתנו שאוהבים הפתעות, מנגנון הערבוב (shuffle) ינגן את כל השירים בספרייה האישית. למשתמשים בתשלום, המנגנון מערבב שירים שהורדו גם במצב לא מקוון. כמו כן, ניתן לראות ברשימה את הרצועות הבאות שיושמעו.

השיר שממשיך לתת– שיר אחד יכול להוות השראה עבור פלייליסט שלם. במקרה הזה, "song mix" מציע מגוון של שירים שיתאימו לשיר המתנגן על בסיס האומן והז'אנר המושמע בזה הרגע. (זמין עבור משתמשי בטה במעבדות דיזר )

טריק ה-DJ– למה לחכות כמה שניות בין שיר לשיר כשאתה יכול להיות ה-DJ של עצמך? "crossfade" מאפשרת מעבר בין שירים על ידי בחירה של עד 10 שניות לסיום הרצועה להתחלת השיר הבא. (זמין עבור משתמשי בטה במעבדות דיזר)

קרא עוד:  בזק בינלאומי משיקה הגנת סייבר גם לניידים

הפסקת לילה– כשמגיע הזמן ללכת לישון, תנו לאוזניים שלכם מנוחה עם "sleep timer" שמפסיק אוטומטית את השמעת השירים ויעביר את המוזיקה למצב שינה. זמין במעבדות דיזר.

איכות השמע– כאשר מוזיקה הופכת להיות חוויה פרסונלית, אנו מאפשרים למשתמשים לבחור את רמת איכות ההשמעה המתאימה לרצונותיהם האישיים. תחת לשונית ההגדרות- משתמשים שרוצים לחסוך בדאטה יכולים להאזין במצב "compact" ולהתאים את איכות השמע או לבחור ב "balanced" ולהאזין עם WIFI נגיש. בנוסף, ניתן גם לבחור את מצב "better" שמאפשרת הורדה והאזנה ברמת איכות הגבוהה ביותר שמוצעת למשתמשים. חובבי המוזיקה שרוצים לבחור איכות שמיעה על בסיס רשתות זמינות יכולים לבחור ב "custom" שמאפשרת למשתמשים לשמוע או להוריד דרך רשתות המובייל וWIFI ב"Basic", "Standard" או "High Quality".

מילים– כבר לא צריך ללכת למועדון קריוקי בשביל חוויית ג'אם אישית. Deezer lyrics נותנת לחובבי המוזיקה את החופש לשיר את הרצועות האהובות עליהם מתי והיכן שרק ירצו.

SongCatcher– מכירים את הרגע המתסכל כשאתם לא מצליחים לזכור שם של שיר או שאתם יושבים בבר ורוצים לדעת את שם השיר שמתנגן? SongCatcher של דיזר מאפשרת זיהוי של רצועות לא מוכרות ומציעה לשמור אותם בפלייליסטים הקיימים.

קיצור דרך– חסכו קצת בזמן והשתמשו ב "force touch" של דיזר. לחצו ארוכות על האייקון של דיזר ובחרו מבין 2 אפשרויות: העברה ישירה לSongCatcher או לפלייליסט האישי שלכם.

קרא עוד:  גוגל כבר בודקת מצב כהה עבור אפליקציית החיפוש שלה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.