מעט אחרי שדרוג המנוי החינמי של ספוטיפיי (Spotify), גם שירות הזרמת המוזיקה דיזר (Deezer) יוצא במהלך שנועד למשוך לקוחות חדשים: מנוי הפרימיום של החברה, שכולל האזנה בלתי מוגבלת באיכות HD ל-53 מיליון שירים וקטעי אודיו, יעלה כעת שקל אחד בלבד לתקופה של שלושה חודשים ראשונים.

מדובר כמובן בתשלום סמלי במיוחד עבור תקופת התנסות ראשונית, במהלכה יוכל המשתמש לבחון את השירות ולראות האם מתאים לו. לאחר שלושה חודשים ייגבה מחיר מלא של 19.90 לחודש, כאשר המשתמש כמובן יוכל לבטל את המנוי בכל שלב וכמו כן לעבור למסלול החינמי, Deezer Basic, אשר כולל האזנה לשירים ללא הגבלת זמן בחינם על בסיס פרסומות, עם אפשרות מוגבלת למעבר בין שירים ואיכות האזנה רגילה.

דיזר הושקה רשמית בארץ בחודש דצמבר האחרון, ובישראל רשומים אליה כ-50 אלף מנויים, כאשר ברחבי העולם רשומים כ-14 מיליון משתמשים. בישראל מציעה החברה מוצר שנקרא Deezer Sessions – תיעוד והפצה בינלאומית של אמנים ישראלים בהופעות חיות אינטימיות ועל בסיס יומי, כמו למשל רמי פורטיס, מארק אליהו, ישי ריבו ועוד.

בנוסף התעדכנה לאחרונה אפליקציית דיזר עבור מכשיר אנדרואיד באופציית זיהוי שירים המכונה SongCatcher, שהיא אלטרנטיבה לאפליקציית שזאם (Shazam). בנוסף הציגה החברה גם שירות התאמת מוזיקה אוטומטי בשם Flow אשר מסוגל לנתח את טעמו המוזיקלי של המשתמש ולהציע לו להאזין לשירים חדשים, אמנים חדשים או רשימות השמעה שדומות לטעמו.