אפליקציות השבוע

האפליקציה המציעה לכם להיפרד בקלות, להפוך את הצ'אט למשהו מיוחד, לצלם תמונות סלפי משודרגות ואחת ישראלית שמקריאה את שם השיר המנוגן בלי להוציא את הסמארטפון מהכיס.

DeeMe – להיט בצ’אט

מצ’עמם לכם בצ’אט? הכירו את DeeMe (דימי), האפליקציה שתאפשר לכם לשלוח הודעות מידיות מעוצבות בשימוש התמונות האישיות שלכם ובשילוב פילטרים, אייקונים מגניבים ועוד. האפליקציה משלבת את כל הטוב בוואטסאפ, אינסטגרם וסנאפצ’ט ועושה זאת בצורה חמודה לגמרי וקל מאוד להשתמש ולהתמכר אליה.

כדי להתחיל שיחה כל שצריך לעשות הוא לצלם תמונה, סלפי זה כמובן עדיף, להפוך אותה למדליקה עוד יותר באמצעות מגוון התוספות באפליקציה, ולשלוח אותה לחברים עם הטקסט שתרצו. משם, כל הצ’אט יתנהל על רקע התמונה בין כל חבריכם השונים. באמצעות DeeMe ניתן ליצור גם סרטונים קצרים, ולהחליט מה מהשיחות שלנו יישארו כזכרונות לנצח.

כמובן, היא משתמשת בפייסבוק להתחברות ראשונית, זאת כדי להתחבר לחברים שלכם שם, אבל ניתן אם תרצו להרשם דרך המייל. הלהיט הבא כבר אמרנו?

להורדה: אנדרואיד | iOS

http://www.youtube.com/watch?v=AjZaXV9G08o

Binder – הטינדר של הפרידות

פרידות, לרוב, הן לא דבר נעים במיוחד. הדבר מלווה בלא מעט מפחי נפש מצד שני הצדדים (תלוי בסיטואציה) וגורר לעתים גם לא מעט פנים חיוורות ועיניים דומעות שהיריעה קצרה מלהכיל. אז לאחר שכבר הכרנו את אפליקציית Tinder המנסה למצוא לכם בן זוג, האפליקציה הבאה עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה.

Binder היא למעשה המקבילה של Tinder עם טוויסט אכזרי במיוחד, המסייעת לגברים להיפרד מבנות זוגן בדרך לא שגרתית. בכניסה הראשונית לאפליקציה, יהיה על המשתמש למלא את פרטי הנזרק או הנזרקת, שכוללים את השם, גיל, תמונה, מספר הטלפון והסיבה לפרידה. מכאן ואילך – האפליקציה תעשה את העבודה. ברגע שייבחר המשתמש לנכון, תשלח האפליקציה בשמו או בשמה הודעת טקסט לבן הזוג המודיעה על סיומו של הקשר בצירוף הסיבות שהובילו לכך ואף שיחת טלפון אוטומטית. ואם כל זה לא מספיק אכזרי בשבילכם – באפשרות המשתמש גם לשתף את הפרידה ברשתות החברתיות השונות (אזהרה: לא מומלץ לנסות, אלא אם כן עבר עליכם יום רע במיוחד). אגב, למקרה שתהיתם, הסיבות אותן מציעה האפליקציה כוללות קלישאות כגון: "זה לא אתה זה אני, "אני מעדיף להיות לבד" ועוד. רק אל תגידו לבן או בת הזוג היכן שמעתם על האפליקציה…

קרא עוד:  גוגל כבר לא תאשר באופן מיידי אפליקציות חדשות

הורדה: אנדרואיד | iOS

http://www.youtube.com/watch?v=XZjPCW76rq4

Songie – מקריאה את שם השיר

אחד התחומים שלא עבר שינויים מהותיים במיוחד בכניסתו לעולם הסמארטפונים הם נגני המוזיקה. כמובן שלאורך השנים יצאו מספר שדרוגים בהחלט מגניבים – אך הדבר פחות או יותר נשאר בעינו. לוחצים על Play, וזהו בעצם.

אפליקציית Songie היא למעשה תוספת למכשירי האנדרואיד בלבד ומתלבשת על הנגן המובנה במערכת ועל נגני צד שלישי. הלכה למעשה, האפליקציה תקריא בקול אנושי את שם השיר שעומד להתנגן – ממש כמו ברדיו כאשר הקריין מקריא את שמו של השיר הבא. באפשרות המשתמש להתאים את האפליקציה לטעמו האישי ובנוסף, ניתן להגדיר כי האפליקציה תקריא גם את שם האומן, תאריך הוצאת השיר ופרטים נוספים אודתיו.

האפליקציה תומכת בכל נגני המוזיקה הפופולריים כמו: Google Play Music, Samsung Music, LG Music, Sony Music, Poweramp, PlayerPro, Spotify, 8tracks, doubleTwist, Shuttle, Rocket, n7player, Rhapsody ועוד, ומסייעת, בעיקר לספורטאים שבינכם או מי שנוהג להאזין למוזיקה ולא תמיד מצליח לזהות את השיר המנוגן מבלי להוציא את המכשיר מהכיס.

להורדה: אנדרואיד

YouCam Makeup – סלפי משודרג

קיימות לא מעט אפליקציות לטרנד שהלך ותפס תאוצה בשנים האחרונות – הסלפי (צילום עצמי, אם תתעקשו). רובן, מוסיפות מעט נפח ועיבוי לתמונה ואף מייפות אותה, אך האפליקציה הבאה תשנה אותה מקצה לקצה.

YouCam Makeup הזמינה לשתי הפלטפורמות העיקריות, iOS ואנדרואיד, היא אפליקציה המשתמשת בטכנולגיית זיהוי פנים חכמה במיוחד ומאפשרת, בין היתר, לאפר את האישה, וגם את הגבר מבלי להדיר את רגליהם למאפר מקצועי. בעזרת טכנולוגיית זיהוי הפנים כאמור, יוכל המשתמש להוסיף שכבות וצלליות של איפור כך שיתאימו במדויק לפניו. האפשרויות המובנות באפליקציה כוללות גבות, ריסים, צלליות מעל ומתחת לעיניים, שפתון ועוד מספר אלמנטים של איפור שייראו כמו מיליון דולר. בנוסף, בעזרת האפליקציה ניתן לשנות את צבע העיניים, להלבין את השיניים, להחליק את הפנים ועוד. חשוב לציין שהאפליקציה עובדת בזמן אמת ותוך כדי תנועה – כך שהשינויים מתעדכנים במיידית.

קרא עוד:  בקרוב: מצב כהה גם באפליקציית פייסבוק

להורדה: אנדרואיד | iOS

פורסם לראשונה באתר נקסטר מבית מאקו