בעקבות הצלחת הדור הראשון של מכשיר הסלולר ה- EasyPhone מדגם 1070 המיועד לגיל השלישי, יבואנית ומשווקת מכשירי סלולר הגדולה בארץ, "שיא קום" מקבוצת ח.י., התחילה לשווק ב את הדגם החדש של מכשירי הסלולר לגיל השלישי EasyPhone Deco. המכשיר הוא בעל תכונות מתקדמות ופונקציות ייחודיות המתאימות במיוחד לאנשים מבוגרים.

אחת מתכונותיו הייחודית של ה- EasyPhone Deco הוא לחצן מצוקה, אשר משמיע אזעקה, מתקשר ושולחSMS  למספרים שהוגדרו. ניתן להגדיר למכשיר עד חמישה יעדים לשליחת הודעת המצוקה ולשנות את ההודעה במידת הצורך. במידה והיעד הראשון אינו מגיב, ההודעה נשלחת באופן אוטומטי ליעד השני וכן הלאה. בנוסף להודעה, בעת לחיצה על הלחצן, הטלפון מחייג אל היעד המוגדר וברגע שהיעד עונה, הטלפון עובר אוטומטית למצב רמקול.

בנוסף, המכשיר הוא בעל תכונות המאפשרות שימוש ידידותי, נוח ופשוט לתפעול עבור הגיל השלישי. כך לדוגמא יש לו מקשים גדולים מובלטים ומרווחים בצורה אליפטית למניעת שגיאה בהקלדת המספר, מקשים בעלי חיווי קולי אשר מבשרים למחייג על איזה ספרה הוא לחץ, תחנת עגינה להטענה קלה ופשוטה בדומה לתחנות של טלפונים אלחוטיים, צלצול ורמת שמע גבוהים במיוחד, נעילת מקשים באמצעות מתג הזזה פיזי.

כמו כן, לטלפון תצוגה רחבה וצבעונית, מסךVGA  בעל ניגודיות גבוהה, רדיו FM , פנס LED ותמיכה בשפות עברית, אנגלית, רומנית ורוסית. הטלפון הינו קומפקטי ומעוצב, וזכה בפרס העיצוב לשנת 2012.

קרא עוד:  דיווח: אפל תשיק ארבעה מכשירי iPhone בשנה הבאה

ה-  EasyPhone Deco  ישווק בישראל במחיר של 650 ₪ כולל מע"מ וניתן יהיה להשיגו בסניפי רשת Best Mobile וברשתות המובחרות.

לדברי רון לביא, סמנכ"ל מכירות בשיא קום, "חברת שיא קום הנה החברה הגדולה בישראל  המתמחה בייבוא ושיווק מקביל של מכשירים סלולאריים.  החברה מייבאת ומשווקת מכשירים סלולאריים אשר אינם מיובאים על ידי יבואניות אחרות במטרה לענות לצרכי הלקוחות הקיימים בשוק, הן מבחינת שימושיות המכשירים ותכונותיהם הטכנולוגיות והן מבחינת העיצוב והוויזואליות".