השנה מסתיימת באופן מעורב, לפחות בכל הקשור למשחקים החינמיים אותם מעניקים בסוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) למנויי ה-PlayStation Plus ו-Xbox Live Gold.

לכבוד היציאה של Star Wars Jedi: Fallen Order שהצליח להפתיע אותנו לטובה, מעניקה סוני לשחקני ה-PlayStation 4 'פנינה' נוספת של המפתחת ריספאן (Respawn): הכותר Titanfall 2. משחק יריות מגוף ראשון עם טייסים של רובוטי ענק בשם 'טיטאנים' אשר משנים את המאזן בשדה הקרב.

המשחק השני בסדרה זכה לביקורות חיוביות הן מהמבקרים והן מהשחקנים בזכות המערכה לשחקן יחיד עם העלילה המצויינת והן בזכות המצב המרובה משתתפים יוצא הדופן.

לצידו יוצע למנויים גם Monster Energy Supercross, מירוץ אופנועי מוטוקרוס. שני המשחקים יהיו זמינים להורדה החל מיום רביעי ה-4 בדצמבר.

למשך כל חודש דצמבר יוכלו בעלי ה-Xbox One להוריד את הכותר Insane Robots, משחק קלפים ייחודי. מה-16 בדצמבר ועד ה-15 בינואר יהיה זמין להורדה גם הכותר Jurassic World Evolution, סימולטור בנייה וניהול, שמאפשר לשחקנים לבנות פארק עמוס דינוזאורים משלהם.

כחלק מתוכנית התאימות לאחור המאפשרת להפעיל משחקי Xbox 360, ייתנו הכותרים Toy Story 3 ו-Castlevania: Mirror Of Fate HD. אלה יהיו זמינים להורדה החל מה-1 בדצמבר וה-16 בדצמבר, בהתאמה.

שחקני המחשב האישי יכולים כבר עתה להוריד מה-Epic Games Store את הכותר Bad North. זה יהיה זמין עד 29 בנובמבר אותו יחליף משחק הפלטפורמה Rayman Legends, אשר יהיה זמין להורדה עד ה-6 בדצמבר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.