אחת הבולטות אם לא הבולטות מכולם בתערוכת MWC 2011 שהסתיימה בשבוע שעבר הייתה סמסונג אשר הציגה הציגה קולקציית מכשירים מהטובות שנראו מהקונצרן הקוריאני, כשהבולטים היו ה-Samsung Galaxy S 2 (סקירת וידאו), מכשיר האנדרואיד הממשיך את ה-Galaxy S הנוכחי, וכן ה-Galaxy Tab 10.1, מחשב הטאבלט מבוסס Honeycomb, גרסת הטאבלט לאנדרואיד.

פגשנו בתערוכה את דוידי פיאמנטה, מנכ”ל סאני תקשורת, נציגת סמסונג בישראל לשיחה קצרה על המכשירים, הטכנולוגיות והשוק המקומי.

המכשירים שבדרך
את מכשיר הדגל אנו נראה בקרוב מאוד בישראל, יחד עם שאר העולם: “ה-Galaxy S II יגיע לעולם בחודש מאי, ובישראל אנו נשיק בזמנים אלה,” אמר פיאמנטה והוסיף כי  מתכננת סמסונג להביא ארצה מכשירי אנדרואיד נוספים ברמות מחיר שונות כשגם יגיע ה-Galaxy Ace עם מפרט הכולל מסך מגע 3.5 אינצ', מעבד 800Mhz, מצלמה 5 מגה פיקסל וקישוריות WiFi, וכן נראה גם את ה-Mini וה–Gio המתאימים לשוק הביניים עם מפרט דומה ל-Ace ומצלמה 3 מגה פיקסל כשההשקה שלהם מתוכננת לקראת חודש אפריל.

דוידי פיאמנטה, מנכ"ל סאני תקשורת

לגבי ה-Galaxy Tab 10.1 שיושק בחודש מאי בעולם, עדיין לא התקבלה החלטה בסמסונג האם ומתי להשיקו “אנו מתכוונים להביא טאבלט נוסף של סמסונג בהתאם לביקוש, ונביא גם גרסה שהיא רק WiFi”.

הלהיט הנוכחי: Galaxy S
את ההצלחה הראשונה והמשמעותית בארץ רשמה סמסונג עם ה-Galaxy S (סקירה), “מכרנו למעלה מ-50 אלף מכשירים מתחילת השנה והתוכנית היא לעבור את ה-100 אלף יחידות עד סוף מרץ: “היה ביקוש אדיר שלא ציפינו לו, וההצלחה שלו נרשמה גם אצל לקוחות עסקיים”.

פיתוחים בעולם
“יש לנו צוות פיתוח שמסייע לחברות לפתח אפליקציות למכשירי סמסונג, וכבר כיום יש לסמסונג פיתוח של אפליקציה לפענוח צילום של MRI ו-CT על גבי ה-Tab בקוריאה ואנו מתכוונים להביא זאת לישראל”. את ה-Galaxy tab סמסונג מייעדת גם לשימוש כמסופון: "מספר חברות כבר הביעו עניין רב לשימוש ב-Galayx Tab ככלי עבודה ומסופון ואנו מבצעים את ההתאמות הדרושות."

“סמסונג היא המובילה בשוק ביצור מסכים, מעבדים, וטכנולוגיות, לכן תמיד סמסונג תדע לספק מכשיר ברמה אחת יותר גבוהה וגם במחיר אטרקטיבי יותר,” אמר פיאמנטה על יכולות הטכנולוגיות של החברה.

“בחודשים הקרובים השוק הישראלי יפגוש מגוון רחב של מכשירים חדשים ואנו מאמינים כי ה-Galaxy S 2 יצליח לא פחות מקודמו.” סיכם פיאמנטה.

עדכון: ה-Galaxy Ace נחת בארץ וגם יש לנו ביקורת מלאה בשבילכם.

עדכון 2: הצצה ראשונה: Samsung Galaxy S II בידינו

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.