צוות המפתחים של הרום הפופולרי CyanogenMod החליטו להעלות את הקצב. הצוות פרסם כי הוא הולך להשיק עדכונים באופן תדיר יותר, כך שמכשירים המריצים את רום האנדרואיד יוכלו לעדכן גרסה באופן תכוף. “כמובן שגרסת פיתוח (nightly) תמיד זמינה להורדה, אך הבנו שצריך משהו קצת יותר יציב על בסיס תכוף הוא יותר חשוב”, נאמר בבלוג. “החל מעכשיו, אנחנו נשחרר עדכונים מסדרת M”.

העדכונים יגיעו אחת לחודש באופן קבוע, וימותגו תחת השם M series. החל מהגרסה החדשה המבוססת על אנדרואיד 4.1, ה-CM10, יהיה ניתן להוריד את הרום מאתר הקבוצה ויתמוך במספר מכשירים מוגבל, לרוב אלו יהיו המכשירים הפופולריים. כך נמצא את סדרת Galaxy S III וכן את הדורות הקודמים, Galaxy Nexus, Nexus S ו-Xperia S.

עד כה הקבוצה הייתה משחררת רק מספר קטן של עדכונים יציבים (stable), ורק גרסאות ה-nightly היו מתעדכנות. כעת המהלך יביא עדכונים חדשים ורעננים במעין גרסאות ביניים, כאשר לאחרונה הוסיפו ברום מספר לא קטן של פיצ'רים נוסף על גרסת הבסיס של האנדרואיד, דבר שלא מתבטא תמיד בגרסאות היציבות. ואולי, אבל לא רק, המהלך נועד גם להתחרות ברומים העצמאיים השונים שניתן למצוא בפורום הפיתוח XDA המתעדכנים באופן שבועי, ומה שבטוח, המשתמשים רק יכולים להינות מזה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.