אחרי שגוגל השיקה את שירות ה-Android Device Manager, גם צוות המפתחים CyanogenMod אשר עומל על רום האנדרואיד הפופולרי הכריז כי הוא משיק שירות חדש שיאפשר לאתר את המכשיר מרחוק. תחת השם CyanogenMod Account, המשתמשים יוכלו להירשם ולקבל שירות של איתור מרחוק, ומחיקה במקרה הצורך.

הפרויקט בפיתוח מזה מספר חודשים ומבטיח שירות מוצפן ומאובטח שיסייע למשתמשים אשר איבדו את מכשירם למצוא אותו בקלות ולהגן על המידע שלהם באמצעות מחיקה מלאה כולל תוכן כרטיס ה-SD החיצוני. עוד מספרים בקבוצה כי CyanogenMod Account יספק שירותים נוספים בעתיד, כמו לדוגמה SMS מאובטח וחיבור אוטומטיים לפורומים.

התוספת החדשה היא אופציונלית למשתמש ואין כל חובה (כרגע) ליצור חשבון CaynogenMod Account בהתקנת הרום, אבל מי שיבחר כן יוכל לקבל שירות זה ואחרים בצורה מאובטחת ופרטים, ועם התרחבות השירותים אנחנו מאמינים כי בעלי הרומים של CM ישמחו להשתמש בהם. עוד פרטים בבלוג של הצוות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.