האנשים של CynogenMod, רום האנדרואיד הלא רשמי הפופולרי ביותר מתכוננים להשקת הגרסה הבאה. לאחר שגוגל שחררה את קוד המקור של האנדרואיד 4.0, צייצו ב-Cyanogen על כך שעוד כחודשיים, בינואר 2012, הם ישחררו את גרסת ה-CyanogenMod 9 שתבוסס כמובן על גרסת ה-Ice Cream Sandwich.

CyanogenMod 7 ששוחררה לפני מספר חודשים מבוססת על גרסת האנדרואיד 2.3 בגרסאותיה השונות, ואם אתם תוהים מדוע הם דילגו על גרסה CyanogenMod 8 וקפצו ישר ל-CM9, זאת מכיוון ש-CM8 הייתה שמורה לגרסת האנדרואיד 3.0 Honeycomb, אולם גוגל לבסוף לא חשפה את קוד המקור שלה ולכן CM9 היא הגרסה הבאה בתור.

כיום רום ה-CyanogenMod תומך ב-68 מכשירים שונים והראשון לתמוך גם בטאבלט HP TouchPAD ולספק לו גרסת אנדרואיד מלאה. הרום הוא מערכת ההפעלה של מכשיר הסמארטפון ורום עצמאי כמו זה, מפותח על ידי קהילת מפתחים גדולה שמבססת את עבודתה על קוד המקור של מערכת האנדרואיד ומתאימה אותו בנפרד לכל מכשיר ומכשיר. הרום מאפשר למשתמש להפעיל על מכשירו את גרסת האנדרואיד החדישה ביותר עם פיצ’רים ואפשרויות שלא נמצא ברום המקורי המגיע עם רום היצרנית או המפעילה ומבוסס על הרום המקורי של המכשיר או רום בסיסי כדוגמת זה של CyanogenMod.

אנחנו ממתינים בקוצר רוח להשקת הגרסה הרשמית ונקווה לראות מספר רב של מכשירים נתמכים יחד עם רומים מבושלים של מפתחים מוכרים אחרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.