החברים מ-Cyanogen פשוט זריזים, רק שבוע שעבר הוכרז "פרויקט טאצ'דרויד", פרויקט של מספר מפתחים אשר מנסים להתאים את מערכת-ההפעלה אנדרואיד כך שתוכל לרוץ על הטאצ'פד, מחשב-הלוח של HP והנה לא עבר שבוע ובאתר המפתחים RootzWiki מפרסמים מכתב וקטע ווידאו אשר הגיע מצוות Cyanogen ובו מוצג הרום של הצוות רץ על הטאצ'פד – עוד לפני שהפרויקט טאצ'דרויד יצא לפועל.

כרגע מדובר יותר על תצוגת תכלית וכי הגרסה אשר נראית על הטאצ'פד מאוד ראשונית. בנוסף, מצוין כי הצוות ביצע התקדמות מאז שצולם הסרטון אך עדיין המפתחים אינם יכולים לספק תאריך יעד בו הרום Cyanogen יהיה זמין להורדה עבור הטאצ'פד. עוד צוין כי המטרה של הצוות הוא ליצור פתרון Multiboot, כלומר שעל מחשב-הלוח של HP תהיה גרסה מתפקדת של אנדרואיד לצד מערכת ה-webOS המקורית.

כזכור, HP הפסיקה את ייצרו של הטאצ'פד ומוצרי הסמארטפונים וטרם הוחלט בחברה גורל מערכת-ההפעלה webOS, שנרכשה מפאלם שנה שעברה. מעניין לראות כיצד יגיב צוות פרוויקט הטאצ'דרויד, כעת שצוות Cyanogen הקדים אותם. האם יתבצע שיתוף פעולה בין הצוותים או שמא שני הצוותים יתחרו בניהם על זכות הראשונים לספק גירסא פועלת ומתפקדת במלואה על הטאצ'פד. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.