רום האנדרואיד CyanogenMod חשף הלילה את ה-CM10.1.0 עבור עדכון האנדרואיד מבוסס גרסה 4.2.2. זהו עדכון לקראת שחרור – “RC” (או relese candidate) המיועד עבור שלל מכשירים וזמין להורדה ישירות באתר.

בין המכשירים אשר יקבלו את העדכון ניתן למצוא את סדרת מכשירי הנקסוס הכולל את Nexus S Galaxy Nexus ו-Nexus 4, גם את HTC One X וסדרת מכשירי הגלקסי הכולל את S2 ו-S3 בגרסאותיהם השונות. חסרים המכשירים האחרונים כמו ה-HTC One ו-S4 או Xperia Z והעדכון עבורם יצא בשלב מאוחר יותר. כן ישנו עדכון לגבי ה-S4 אשר קיבל בימים האחרונים ל-CM 10.1, אם כי מדובר בגרסה האמריקאית של המכשיר.

בגזרת הטאבלטים המכשירים שקיבלו עדכון הם Nexus 7 ו-10, שני הטאבלטים של קינדל, Galaxy Tab 2 בגרסת 10.1 ו-7.0 ו-Asus Transformer Pad. לרשימת המכשירים המלאה וההורדה גלשו לאתר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.