מתלבטים אם לצרוב רום מותאם או להישאר עם מערכת ההפעלה שהגיעה עם הטלפון? צוות סיאנוג'ן (Cyanogen) החל לפרסם סדרת סרטונים המדגימים את היתרונות שיש לרום למערכת ההפעלה המותאמת שלהם המבוסס אנדרואיד.

כדי לשכנע אתכם שסיאונג'ן היא לא רק מערכת הפעלה שבה ישולבו יישומי מיקרוסופט, החל הצוות להעלות ליו-טיוב (YouTube) סדרת סרטונים בשם Cyanogen Bytes, שנועדה לקדם את הרום ומערכת ההפעלה המותאמת-אישית של החברה, להציג ולהדגיש את היתרונות והאפשרויות השונות שיש לסיאנוג'ן להציע על-פני גרסת האנדרואיד הבסיסית או זו המותאמת של היצרניות השונות.

הסרטון הראשון בסדרת Cyanogen Bytes מציג בקצת יותר מדקה את יכולת ערכת הנושא ליישום מסויים (App Themer) המאפשר להתאים באופן פרטני את המראה לכל יישומים בצורה עצמאי כך שלמשתמש ניתנת שליטה רחבה יותר על המראה של מערכת ההפעלה. היכולת היא כחלק ממנוע ערכות הנושא שבנוייה במערכת המאפשרת לשנות את המראה והתחושה לכל אורכה החל מצבעי הערכת, הטפט ועד לסמלים שעל-גבי מסך הבית.

כאמור כרגע ישנו רק סרטון אחד הסדרה אך סרטונים נוספים צפויים לעלות בקרוב וניתן להתעדכן בסרטונים החדש בערוץ היו-טיוב של סיאנוג'ן.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.