סדרת משחקי התפקידים Diablo, תגיע גם אל הקונסולות, במהדורת Diablo III: Ultimate Evil אשר כוללת את הכותר המקורי ואת חבילת ההרחבה Reaper Of Souls, הכותר יגיע אל קונסולות הדור הנוכחי וקונסולות הדור הבא.

מאז כותר Diablo המקורי שהופץ עם עבור קונסולת הפלייסטיישן הראשונה, לא נראה עוד כותר של משחק התפקידים של Blizzard על הקונסולות, אך ב-19 לאוגוסט הדבר הולך להשתנות כש-Diablo III יגיע אל קונסולת: הפלייסטיישן 3, פלייסטיישן 4, אקסבוקס 360 ואקסבקוס וואן. הקונסולות יקבלו את הכותר המקורי ואף את חבילת ההרחבה Reaper Of Souls אשר לטענת שחקנים ומבקרים רבים פתרה את מירב הרעות החולות שפקדו את הכותר המקורי.

גרסת הקונסולה תאפשר לעד ארבעה שחקנים לשחק יחדיו על אותו מסך, בנוסף תתאפשר העברת שמירות ודמויות מקונסולת פלייסטיישן 3 לפלייסטיישן 4 ומאקסבוקס 360 לאקסבוקס וואן.

כאמור, הכותר יושק ב-19 לאוגוסט, התמחור עבור הפלייסטיישן 3 והאקסבקוס 360 הוא $39.99, בעלי קונסולת הדור הבא הבא, הפלייסטיישן 4 או האקסבקוס וואן יאלצו להיפרד מ-$59.99. השחקנים שיבצעו הזמנה מוקדמת יקבלו את ה-Infernal Pauldrons, פריט לבוש נוסף המעניק שיפורים לדמות בתוך המשחק.

Diablo III על-גבי הפלייסטיישן 4

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.