קאבוט (Cubot) היא אחת היצרניות הקטנות יותר בשוק הסיני, אך לעיתים היא מפתיעה בטלפונים שמציעים תמורה יותר מנאה לכסף. זה קרה לה עם ה-X19 והיא מאוד רוצה שזה יקרה לה גם עם ה-X20 Pro החדש שהוא מבחינתה מכשיר דגל.

X20 Pro גם מביא לידי ביטוי את המהירות בה מגמות צונחות מטה אל מרתפי השוק. הוא מגיע עם מערך צילום משולש שיחד עם המבזק יוצרים מתחם צילום ריבועי בולט בגב. המצלמות, דרך אגב, הן בגודל של 12 מגה-פיקסל כראשית, 20 מגה-פיקסל כמצלמה רחבה עם זווית של 125 מעלות, ו-8 מגה-פיקסל למצלמת העומק.

המסך של X20 Pro, שכבר מוזכר בחנויות, נקי בסגנון 2.5D עם מגרעת דמוית טיפה למעלה. מדובר במסך IPS בגודל 6.3 אינץ' ברזולוציית +FHD כך שחיישן טביעת האצבע מאחור, גם אם מוסתר היטב. המערכת על שבב היא Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek) והוא מגיע גם עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

הסוללה היא בנפח של 4,000 מילי-אמפר/שעה והיא נטענת באמצעות מטען 10 וואט. מערכת ההפעלה היא Android 9 מהקופסה, ובקאבוט בוחרים בדרך כלל במערכת נקייה כמעט לחלוטין. מניסיון עבר, ייתכן שהיא אף תעודכן בהמשך עם השקת Android Q.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.