בסדרת כתבות אלו של "אוסף גאדג'טים מיותרים", נרכז עבורכם מספר גאדג'טים וקונספטים חביבים שוודאי הייתם רוצים אותם לעצמכם, למרות שלא ממש אתם זקוקים להם.

מקלדת Bluetooth זעירה
רכשתם מכשיר חדש, אייפון, אייפוד טאץ' או סמרטפון? כמה עוד אפשר לכתוב במקלדת כזו קטנה (וירטואלית או פיזית9, ולהשתדל להקליד במקש הנכון ולא במקש שלצידו. כאן נכנסת לתמונה המקלדת Bluetooth של iTiny, מקלדת זו היא מקלדת פיזית שמתחברת בטכנולוגית ה-Bluetooth כמעט לכל מכשיר. המקלדת יכולה להתחבר למערכת ההפעלה של אפל ולמכשיריה השונים כמו: אייפון, אייפוד טאץ' וכמובן האייפד הנחשק. כמו כן היא יכולה להוות מקלדת גם לאנדרואיד של גוגל, Windows Mobile של מייקרוסופט וסימביאן.

זוהי מקלדת QWERTY מלאה, הכוללת סוללת ליתיום נטענת-200mAh אשר מספקת כ-50 שעות שימוש רציף או 400 שעות המתנה.המקלדת יכולה נוחה למי שמרבה להקליד, ומי יודע, אולי באמת תמצאו בה שימוש. שלכם תמורת $60.

מנורת לילה לכתיבה (קונספט)
ככשומעים מנורת לילה, בעצם נשמע דבר פשוט, מנורה שמאירה בלילה. הגאדג'ט הזה באמת דבר פשוט אך גאוני: כמה פעמים הייתם צריכים לכתוב בלילה, כשאתם כבר במיטה? ריציתם לא לשכוח דבר מה או לתכנן את לוח הזמנים של מחר, לכתוב איזו טיוטה למכתב חשוב, או סתם לצייר.
כמה טוב אם היה לכם פנקס לצדכם עם תאורה קטנה כשאתם מתחילים לכתוב. כן, זהו הגאדג'ט. זוהי מנורה קטנה בעלת אור מספיק חזק בכדי להאיר את סביבתכם הקרובה מאוד. כאשר תרצו להדליק את המנורה רק הוציאו את העט שבבית המנורה כדי שהמנורה תידלק ובשביל לכבות אותה רק החזירו את העט בחזרה למקומו. פשוט אך גאוני.

קרא עוד:  סמסונג ו-LG עשויות להציג מסך חיצוני נייד שיוכל להתחבר לטלפונים

מקלדת לאייפון
תמיד הייתה בעיה בהקלדה מדויקת ומהירה באייפון, ולכן הקונספט הבא בא לפתור זאת עם מקלדת המתלבשת על האייפון. המקלדת באה מחוברת עם מסגרת שעוטפת את המכשיר ועל המסגרת נמצאת המקלדת שניתנת להחלקה על גבי מסילות לפי המיקום הרצוי. כמו כן במסגרת ישנו החיבור הסטנדרטי של האייפון כך שהמכשיר מזהה את המקלדת ומתחבר בקלות.

עד כאן החלק הראשון בסדרת כתבות  "אוסף גאדג'טים מיותרים". קראו גם את החלק השני שיצא בקרוב.