ה-Cowon Q5W החדש נמצא בדרכו לארה"ב, ויגיע לשוק האמריקני בשבוע הבא. אומנם, הנגן לא זכה לסקירה חיובית במיוחד, אך הוא עדיין נחשב למכשיר מולטימדיה חדיש ועמוס פונקציות.

הנגן, שהיה קרוי בעבר Q5, זכה לתוספת של W לשמו, המייצגת את אופציית ה-WiFi, שנוספה למכשיר. בנוסף, הוא מציג מסך מגע בגודל 5 אינץ', בעל רזולוציה של 800X480, ויחס ניגודיות של 1:500.

מעבר לכך, מציע המכשיר חיבור Bluetooth 2.0, מערכת הפעלה Windows CE 5.0, על גבי מעבד 500Mhz ותמיכה במספר רב במיוחד של סוגי קבצים (DivX, XviD, MPEG4, WMV7/8/9, MP3, Ogg Vorbis, Wave, FLAC, APE ו-MusePack). הנגן יגיע גם עם יציאת S-Video, להצגת סרטים על גבי מסך טלוויזיה.

מחירו של הנגן יעמוד על $549.99 ו-$599, לדגמי 40GB ו-60GB בהתאמה. הוא אומנם יקר משמעותית מיריבו הגדול בשוק נגני הוידאו הניידים (PVP), ה-Archos 605, אך ה-Q5W הקוריאני מציע מגוון פונקציות רחב משמעותית מזה של מתחרהו הצרפתי. (גאדג'טים)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.