חברת הנגנים Cowon הכריזה רשמית על נגן מולטימדיה חדש והראשון לחברה המבוסס על מערכת האנדרואיד. ה-Cowon D3 Plenue המביא כמעט את כל הפיצ’רים של מכשיר סלולרי רק ללא יכולות שיחה ודור שלוש ומצמצם עד מאוד את ההפרשים בין העולמות.

ל-D3 מסך מגע 3.7 אינצ’ מסוג AMOLED ברזולוציה 800×480, קישוריות WiFi ו-Bluetooth, ובנוסף גם מקלט DMB לקליטת ערוצי טלוויזיה (בדומה ל-DVB שאצלנו). תוכלו לנגן עליו כמובן וידאו HD ולהציג על מסך חיצוני בחיבור HDMI. בצד האחסון תמצאו זיכרון עד 32GB וחריץ microSD להרחבה נוספת.

מערכת האנדרואיד הרצה עליו היא בגרסה 2.1 עם ממשק מותאם אישית אולם לא ברור עדיין האם הוא כולל גישה למרקט של האנדרואיד. Cowon יכלה להפוך את המכשיר למעניין יותר אם הייתה מוסיפה גם מצלמה עם צילום HD, אך הפעם בחרה של לעשות זאת. מעניין יהיה לראות האם החברה תשכיל ותייצר נגני אנדרואיד בדומה ל-Archos או שתדבוק בנגנים הסטנדרטיים.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.