רשת באג מביאה לישראל את המומחיות של חברת COWAY הקוריאנית, בתחום הבריאות באמצעות מטהרי אוויר חדישים המטפלים ביעילות בזיהום האוויר הפנים ביתי. מאז הקמתה בשנת 1989 מסייעת COWAY לאנשים לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר. החברה הקוריאנית עטורת הפרסים, ששמה דגש על מצוינות הנדסית, חשיבה עיצובית וניסיון משתמש (User experience), מייצרת מסנני אוויר חדשניים לקידום הבריאות בבית.

כיצד נגרם זיהום אוויר ביתי?
זיהום אוויר פנים ביתי (INDOOR AIR POLLUTION -(IAP, מתייחס למספר רב של מזהמים המשתחררים בחללים סגורים, בין היתר תרכובות אורגניות נדיפות, חלקיקים נשימים ומזהמים ביולוגיים כמו נבגים של עובש, הנמצאים באוויר הבית. מקורות הזיהום הביתי הם מגוונים וכוללים פליטה מתהליכי שריפה, למשל מבישול ועישון. כמו כן, מפליטת מזהמים מחומרי ניקוי, מחומרי בנייה, מפריטי ריהוט ועוד. ההשפעות של המזהמים השונים על בריאות האדם ידועות רק באופן חלקי. הסוכנות הפדראלית להגנה על הסביבה בארצות הברית (EPA) הגדירה את זיהום האוויר בבניינים כאחד מחמשת גורמי הסיכון החמורים ביותר לבריאות הציבור וקבעה שהריכוז של חלק מהמזהמים בתוך בניין עלול להיות גבוה פי חמישה מזה שמחוצה לו.

מטהרי האוויר המוצעים ברשת באג מורכבים משלוש או ארבע מערכות פילטרים (תלוי בדגם) קדם מסנן, מסנן בינוני, מסנן לאבק עדין ופילטר HEPA. המטהרים מצוידים בפונקציות נוספות ההופכות את השימוש בהם לנוח, ידידותי ויעיל (כמו למשל אינדיקטור אינטראקטיבי בצורת תצוגת אורות המורה על רמת הזיהום בחדר), חיישן אוטומטי , טיימר ועוד .
ישראלי ממוצע נמצא בביתו במשך 13-16 שעות ביממה, לכן הפתרון המתבקש הינו לפעול לצמצום זיהום האוויר בבית, זאת אכן ניתן לעשות באמצעות המטהרים המתקדמים של COWAY.

קרא עוד:  סדרות הטלוויזיה החדשות של LG הגיעו לישראל

מערכות סינון האוויר של COWAY מזהות באמצעות חיישן את רמת זיהום האוויר בחדר באופן אוטומטי ומעדכנות את מערכת יניקת האוויר באיזה קצב עליה לפעול כדי לספק אוויר נקי כל הזמן. ככל שמספר החלפות האוויר גבוה יותר, כך האוויר נקי יותר ולאורך זמן. מטהרי אוויר של COWAY חוסמים ביעילות בין היתר, אבק, אבקני פרחים, עשן סיגריות, נבגי עובש, עשן של טיגון (אחד החומרים הרעילים ביותר), ריחות רעים ועוד.

מאז שהוקמה בשנת 1989 – COWAY הקוריאנית מפתחת ומייצרת מוצרים ושירותים בתחומי מטהרי המים, האוויר ומוצרים לשיפור איכות השינה. החברה מדורגת במקום הראשון בקוריאה מבחינת נתח שוק, שביעות רצון הלקוחות ומדדי ערך מותג. לחברה 4,800 עובדים ברחבי העולם, עם הכנסות של 2.3 מיליארד דולר ורווח תפעולי של 501 מיליון דולר בשנה החולפת. COWAY גם זוכה כבר שש שנים ברציפות בפרס 100 החברות הטובות ביותר לעבוד בהן (על פי מדד GWP הקוריאני). מעבר לים – לחברה שיתופי פעולה עם יצרני מכשירי חשמל ביתיים, עם פעילות בארה"ב, אירופה, מלזיה, סין ותאילנד וכעת נכנסת לשוק הישראלי.

שני הדגמים המיובאים על ידי רשת באג הם דגם בסיסי AP-1009CH ודגם מתקדם יותר AP-1516D.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.