הזכוכית המחוסמת "זכוכית גורילה" (Gorilla Glass) הפכה להיות שם דבר בתעשיית הסלולאר, אפילו הספקנו להתאכזב כאשר שמענו שה-Galaxy Nexus לא יצויד בסוג זה של הזכוכית, זאת בזכות העובדה כי זכוכית זו עמידה במיוחד בפני שריטות ושברים שזאת תכונה רצוייה במכשירי הסלולאר של היום המופעלים באמצעות מסך מגע.

כיום ניתן למצוא את הזכוכית של חברת קורנינג בשימוש על-ידי רוב יצרניות הסלולאר, אך החברה לא שוקטת על שמריה והכריזה לפני ימים אחדים על ההשקה המסחרית של הדור-הבא של הזכוכיות המחוסמות אשר מיועדות ומותאמות לשיטת הייצור של מסכים בעלי רזולוציה גבוהה ויקראו "זכוכית הלוטוס" (Lotus Glass), אם כי אנחנו חושבים כי "זכוכית גורילה" הוא שם מוצלח הרבה יותר אשר נותן תחושה של כוח ועמידות, ונראה כי הבחירה בפרח הלוטוס נובע מהצורך להדגיש כי התצוגה במסכים אלו תהיה יפה במיוחד.

מההצהרה לעיתונות של חברת קורנינג ניתן להתרשם כי הדור-החדש של הזכוכיות המחוסמות מותאם במיוחד למסכים העתידיים המאפשרים רזולוציה גבוהה יותר לצד זמן תגובה נמוך יותר, אך דבר לא נכתב על עמידותה של הזכוכית החדשה ביחס לדור-הקודם. למרות זאת אם החברה הצליחה לשמור על אותה הרמה של הדור הנוכחי אנחנו נהיה יותר ממרוצים. (מקור)

צפו בוידאו: העתיד על פי קורנינג

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.