יצרנית זכוכית זכוכית הגורילה (Gorilla Glass), חברת קורנינג, יצרה את הסרטון “יום העשוי מזכוכית 2”, חזון, או עתיד רחוק אם תרצו, של כיצד חיינו ייראו עם זכוכית מגע אינטרקטיבית ביום יום. אם להאמין לסרטון (והיינו מאוד רוצים להאמין), הזכוכית תשמש חלק ניכר בחיינו, למעשה זה לא הזכוכית כמו המחשב או הטאבלט שמציג עליה נתונים ומאפשר לנו להשתמש בזכוכית כמסך מגע ענק מולטי-טאץ' ואינטרקטיבי. אם זה בחלון הבית, במכונית, בבית הספר, בפאב השכונתי ובכל מקום.

אחת הטכנולוגיות המעניינות שהוצגו בסרטון היא הקרנה על זכוכית בתלת מימד. מכל הטכנולוגיות שראינו, זו המעניינת מכולם. כך רואים כיצד מוצגת דמות של דינוזאור על גבי הזכוכית כשהיא נעה בסביבתנו (מציאות מועשרת) ומגיבה בהתאם לתנועת המשתמש.

לקורנינג מספר רעיונות מפתים ושימושיים במיוחד שהיינו מוכנים לאמץ. הזכוכית הולכת להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, והסרטו של קורנינג אינו רחוק מהמציאות, אך האם זה אכן ייראה כך בדיוק, אנחנו יכולים כרגע רק לפנטז, או לצפות שוב ושוב בסרטון שבהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.