קולפד (Coolpad) הכריזה על Cool M7, מכשיר שהיא מייעדת לשוק הביניים. Cool M7 הוא מכשיר בתצורה קלסית לשוק הביניים והוא מבוסס על Snapdragon 625 של קוואלקום (Qualcomm) שמיועד לשוק הזה. המערכת מציעה 8 ליבות במהירות 2 ג'יגה-הרץ ושבב תצוגה Adreno 506. המסך של המכשיר הוא בגודל של 5.5 אינץ' והוא מציע רזולוציית FHD. מבחינת זיכרון מציע המכשיר 4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. לא ניתן להרחיב את הזיכרון.

כפתור הבית של המכשיר הוא אובלי והוא מכיל חיישן טביעות אצבע, והגוף של המכשיר הוא מתכתי ואחוד וכולל סוללת 3,200 מילי-אמפר/שעה.

Cool M7 מגיע עם מצלמה אחת מקדימה ואחת מאחורה. מאחור מצוידת המצלמה בחיישן IMX362 של סוני (Sony) בגודל 12 מגה-פיקסל, צמצם f/1.8, מיקוד אוטומטי ומבזק LED כפול. מקדימה החיישן גדול יותר, 13 מגה-פיקסל עם צמצמם f/2.2.

המכשיר תומך ב-4G VoLTE, ב-WiFi 802.1ac כפול ערוצים, בלוטות' 4.2 ולצד יציאת ה-USB Type-C מסוג 2.0 יש גם מחבר 3.5 מ"מ לאוזניות רגילות. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.1.1 היישר מהקופסה. הוא יתחיל להימכר בשבוע הבא תמורת כ-400 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.