שיתוף הפעולה בין לי-אקו (LeEco) ל-Coolpad (קולפד), הוליד באופן רשמי את הטלפון השני המשותף לשתי החברות, Cool Changer 1C (קול צ'יינג'ר 1 סי). שיתוף הפעולה הפך כנראה למשהו קבוע לאחר שלי-אקו הפכה למעשה למחזיקת המניות הגדולה ביותר של קולפד. כך או כך, אם בזמן ההכרזה על המכשיר היו לו סממנים של שוק גבוה, כעת מדובר במכשיר שוק ביניים שמחירו בעת ההשקה כ-130 דולר. הוא יהיה זמין בחנויות החל בשבוע הבא, ב-6 בדצמבר.

ל-Cool Changer 1C יש מסך IPS בגודל 5.5 אינץ' וברזולוציה של FHD. המעבד הוא Snapdragon 652 המיושן משהו עם ארבע ליבות במהירות 1.8 ג'יגה-הרץ וארבע ליבות במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ. 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'גיה-בייט זיכרון אחסון מובנה שאינו ניתן להרחבה מספקים את מרחב העבודה והאחסון. מאחורה יש מצלמת 13 מגה-פיקסל במפתח צמצם f/2.0 ובליווי של לד דו-גווני, כשמקדימה יש מצלמת 8 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.2 ועם זווית צילום של 80 מעלות.

המכשיר בעל הגוף המתכתי האחוד שוקל 172 גרם ועוביו 8.2 מ"מ. הוא מציע תמיכה ב-LTE וב-WiFi 802.11ac, בלוטות' 4.1 ויש לו גם מחבר USB-C. הסוללה שתגיע עמו מציעה נפח עבודה של 4,060 מילי-אמפר/שעה והיא אמורה לתמוך בטעינה מהירה. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6.0 שמעליה הממשק EUI 5.8.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.