גוגל השיקה לא מזמן את ה'כרום-קאסט' (Chromecast), מחבר הטלוויזיה המאפשר להזרים באופן אל-חוטי תוכן מרחבי האינטרנט, אך על-מנת לשלוט במחבר יש צורך להשתמש בטלפון או במחשב. וובכן נראה כי הדבר כן הפריע למפתח לאון ניקולס (Leon Nicholls) שפיתח תוכנה לשליטה על ה'כרום-קאסט' באמצעות מצלמת ה'קינקט' (Kinect).

לאון העלה אל עמוד הגוגל+ שלו סרטון בו הוא מדגים את אפשרויות השליטה ב'כרום-קאסט' באמצעות בקר השליטה של מיקרוסופט, בצורה הראשונית התוכנה מציגה הדגמת יכולות מצומצמת ולא מרשימה במיוחד (אך כן מסקרנת), היא מאפשרת שליטה באפשרויות פשוטות כמו להזיז את סרטון הווידאו על-גבי מסך הטלוויזיה, להשהות ולנגן את הווידאו, אם כי שוב מדובר בגרסה מוקדמת. לאון מציין שהוא יוסיף מחוות שליטה בהמשך ואף יפרסם את התוכנה בקוד פתוח כך שכל מפתח אחר יוכל לשפר אותה ולהכניס מחוות נוספות. אנחנו נמשיך לעקוב.

הדגמת יכולות

http://www.youtube.com/watch?v=1xOWOPfRfrQ

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.