ככל שתערוכת הגיימרים E3 מתקרבת, כך ממשיכות להגיע עוד ועוד שמועות אודות המשחקים שצפויים להיחשף שם. אחד המשחקים היותר מצופים של השנה הוא הכותר השנתי בסדרת Call of Duty, ובמהלך השבוע דלפו כמה פרטים מעניינים לגביו.

ראשית, נראה ששמו של המשחק הבא בסדרה יהיה Call of Duty: Infinite Warfare, זאת לפי מקור שהצליח לתעד את שם המשחק בחנות ה-PlayStation Store. הדף הזה בחנות הוסר מאז, אך אלפי צילומי מסך שלו עלו כבר לרשתות החברתיות.

כמה שעות לאחר מכן, מבקר המשחקים ג'ים סטרלינג העלה תמונה לטוויטר של מסמך לשימוש פנימי של אחת מרשתות השיווק שמעיד על כך שהמשחק הבא בסדרה, אם כי שמו לא מצויין, ייחשף בשבוע הבא ב-3 למאי. ההדלפה הגדולה ביותר הגיעה אתמול, כאשר משתמש Reddit העלה לרשת תמונה של מה שנראה כמו פוסטר או כרטיס שמציג פרטים על המשחק החדש. ראשית, תאריך ההשקה שלו, לפי המצויין בתמונה, הינו ה-4 לנובמבר, החודש בו הושקו משחקי הסדרה בעבר. הנתון הזה פחות מעניין את המעריצים, שכן הרשת גועשת רק בגלל דבר אחד: על פי התמונה, המשחק יציע גרסת Legacy Edition שתכלול בתוכה גרסא מחודשת (Remaster) ל-Call of Duty 4: Modern Warfare. אם זה אכן נכון, ייתכן ונראה גרסה מחודשת ל-Modern Warfare נמכרת בנפרד עוד לפני צאת המשחק, או בסמוך ליציאתו.

אקטיויז'ן המפתחת מסרבת להגיב לשמועות, אך אם כל ההדלפות לא גורמות לכם להאמין, יש המשך לסיפור: לפני שעות בודדות צייצה חברת Infinity Ward האחראית על פיתוח הכותר השנתי (וכן על הפיתוח של משחקי Modern Warfare) שני מילים שיזרקו את חובבי הסדרה היישר אל שנת 2007, לימי Modern Warfare הראשונים: Stay Frosty. אנחנו ממתינים בציפייה.