רק בשבוע שעבר שמענו על גרסת מגע חדשה ליישום הריקוברי (Recovery), ה-ClockworkMod למכשירי האנדרואיד המסייע למשתמש לבצע שדרוגי רום ומגוון משימות נוספות. המפתח קאושיק דוטה שהציג את הגרסה הראשונה על מכשיר ה-Nexus S, מוסיף לרשימה מגוון גדול מאוד של מכשירים נתמכים ומאפשר להוריד ולעדכן את המכשיר בהתאם. בין המכשירים תמצאו את ה-Galaxy S II הפופולרי, ה-Atrix, Nexus S, Optimus Black, 3D ועוד.

הממשק החדש כולל כל האפשרויות רק שלהבדיל מקודמו – הכל בשימוש במסך המגע. עד כה היינו זקוקים להשתמש במקשי החומרה של המכשיר כדי להתקין קבצי רום, לאתחל או למחוק את המכשיר, אך כעת גרסת המגע של ClockworkMod תאפשר לבצע זאת בצורה פשוטה וקלה יותר.

את ההתקנה יש לבצע דרך הריקוברי ומומלץ לבצע זאת רק למביני עניין, שכן שימוש בריקברי שלא במודע יכול לגרום לאתחול ומחיקת המכשיר. רשימת המכשירים כאן בהמשך וגם מתעדכנת באתר.

 

רשימת מכשירים נתמכת

HTC EVO 4G, EVO 3D, Desire, Desire HD, Sensation, and Thunderbolt, Motorola Atrix 4G, Samsung Galaxy Nexus and Nexus S (and S4G). Samsung Galaxy S II (international), Sprint Epic 4G Touch, AT&T Samsung Galaxy S II, T-Mobile Samsung Galaxy S II, Samsung Epic 4G, Motorola Cliq, LG Optimus Black, LG Optimus 2X, LG Optimus 3D, HTC Rezound, HTC G2 and HTC MyTouch 4G

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.