קלירלי (Clearly) הישראלית, המשווקת כיסויים שקופים למגוון מכשירי אפל (Apple) וסמסונג (Samsung), השיקה כיסוי חדש שמותאם במדויק ל-Galaxy S9 ו-Galaxy S9 Plus, מכשירי הדגל החדשים של סמסונג.

לכיסוי השקוף של קלירלי יש עיצוב מינימליסטי והוא מספק הגנה מיטבית כנגד נפילות, גם במקרה של המסך המתעקל לצדדים של מכשירי ה-Galaxy S המודרניים שהופך את המכשיר למעט רגיש יותר. בדגם החדש החברה שמה דגש על הגנה טובה יותר בדפנות המסך, ולכן הסיליקון בצדדים מעט עבה יותר.

לפי החברה שינוי זה משפר את ההגנה על המכשיר, והיא מצאה בבדיקות פנימיות שערכה כי לא משנה מהי זווית הנפילה, מסך המכשיר נותר ללא פגע. בנוסף תומך בהטענה אלחוטית מהירה, וכן כי בוצעו התאמות לחיבורי האוזניות והטעינה, הכפתורים ואזור המצלמה.

"אנחנו בקלירלי עוסקים בתחום כבר למעלה משנתיים וחצי. המטרה העיקרית שלשמה הוקמה  החברה היא לספק הגנה מעולה, במינימום הפרעה למראה ולחווית השימוש במכשיר וכך אנו עושים עד היום", אמר יניב פינסלר, מנכ"ל החברה.

הכיסוי של קלירלי ל-Galaxy S9 ו-S9 Plus זמין לרכישה באתר החברה במחיר של 99 שקלים. מלבד זאת מציעה החברה גם מגן מסך מלא מזכוכית המכסה את כל המסך עד הדפנות, ומבטיח הגנה כנגד שריטות ושברים. מחירו הוא 99 שקלים או 79 שקלים לרוכשים יחד עם הכיסוי.

לקלירלי עוד מגוון של כיסויים המותאמים למכשירי iPhone 7, iPhone 8 וגם לדגמים הישנים יותר כמו iPhone 6/6s ו-iPhone SE. כמו כן מציעה החברה את הכיסוי לדגמי Galaxy S7 ו-S7 Edge של סמסונג. כל המוצרים זמינים לרכישה באתר החברה.

גילוי נאות: הכתבה נכתבה בשיתוף קלירלי.