הכיסוי השקוף Clearly

Clearly, המייצרת כיסויים שקופים לטלפונים חכמים, השיקה כיסוי גם לזוג מכשירי ה-Galaxy האחרונים של סמסונג, Galaxy S7 ו-S7 Edge. כיסוי זה מצטרף לדגמי הכיסויים הקיימים המיועדים למכשירי ה-iPhone.

Clearly הוא כיסוי שקוף נועד בעיקר לשמור על המכשיר מפני נפילות או שריטות, כפי שקורה לרוב במהלך השימוש עם הטלפון, והוא מספק הגנה היקפית. עם זאת, בזכות העובדה כי הוא שקוף ומינימליסטי, העיצוב המקורי של הטלפון לא נפגם כפי שקורה בשימוש בכיסויים אחרים.

כיסוי שקוף שנשאר לאורך זמן

לדברי החברה, הכיסוי השקוף מיוצר ביפן מחומר פלסטי ייחודי אשר עובר תהליכים שונים כדי לשמור על עמידותו לאורך זמן ובניגוד לכיסויים הפשוטים שנמכרים באתרי הקניות, הוא נשאר שקוף ואינו מצהיב. הוא דק מאוד ומותאם לפתחים הקיימים של הטלפון כמו שקע הטעינה, האוזניות, המצלמה והרמקול. במיקומים של הכפתורים החיצוניים יש בליטה פנימית כדי שהלחיצה תגיב היטב. כמו כן, ההלבשה וההורדה של הכיסוי פשוטה וקלה.

Clearly Galaxy s7 clear case

"אנחנו מאמינים כי כל אחד חייב לשמור על הטלפון שלו והדבר הראשון שהוא עושה זה לרכוש כיסוי שפוגם בחווית השימוש של המכשיר שזה עתה רכש", אמר לנו יניב פינסלר, מנכ"ל החברה. "הכיסוי השקוף של Clearly לא מצריך התלבטות בין הגנה לנראות ומתוכנן בקפידה כדי לאפשר שימוש אידאלי במכשיר."

הכיסוי השקוף לדגמי Galaxy S7 מוצע במחיר של 99 שקל, בדומה למחיר של של דגמי ה-iPhone 6 ומעלה, והוא זמין לרכישה באתר החברה.