כיסוי שקוף

חברת קלירלי (Clearly), המייצרת ומשווקת כיסויים שקופים ומגני מסך למכשירי אפל (Apple) וסמסונג (Samsung) השיקה סדרת כיסויים חדשה למכשירי ה-iPhone XS, XS Max וה-iPhone XR שהושקו החודש בישראל.

הכיסוי השקוף של קלירלי, שהושק לראשונה עם ה-iPhone 6S, נועד להציע הגנה מיטבית כנגד נפילות ושריטות, ולעשות זאת תומך שמירה על העיצוב המקורי של המכשיר עם פגיעה מינימלית במראה או בחוויית השימוש.

הכיסויים של קלירלי עשויים ממיטב החומרים ומתוכננים בקפידה עבור כל מכשיר. הכיסוי דק מאוד ומותאם לכל הכפתורים והיציאות שיש במכשיר, כמו גם למצלמה הבולטת מאחור. בכל אחת מארבעה הפינות מוטמעים שלושה בולמי זעזועים, והם תומכים באופן מלא בטעינה אלחוטית מהירה.

השנה החברה השיקה את הכיסוי השקוף בשני דגמים: האחד שקוף לחלוטין, והשני בשם Black Edition המיועד למכשירים בצבע שחור כשהמסגרת בצבע שחור מבריק, והיא משתלבת עם המראה של המכשיר.

כמו כן, כדי להגן על הטלפון מנפילה על חלקו הקדמי וכדי להשלים את ההגנה, מציעה החברה גם מגן מסך מזכוכית המכסה את המסך עד לשוליים.

בפורטפוליו של החברה ניתן למצוא כיסויים ומגינים ל-iPhone מכל סדרת הדגמים החדשה וגם לדגמים ישנים יותר, החל מ-iPhone 5 ומעלה. עבור מכשירי סמסונג, מציעה קלירלי כיסויים ומגנים לטלפונים במשפחת ה-Galaxy מדגמי Galaxy S7 ומעלה ו-Galaxy Note 7 ומעלה.

המחיר הוא 119 שקלים לכיסוי השקוף ל-iPhone ו-99 עד 119 שקלים למגן מסך, ואלה זמינים לרכישה באתר החברה.

קרא עוד:  לא רוצים מלמעלה? באופו עובדים על מצלמה קופצת מהצד

גילוי נאות: נכתב בשיתוף קלירלי.