לפני כחודשיים דיווחנו כאן ב-TGspot שגוגל (Google) מתכוונת לשנות כיוון בנוגע למזרים המדיה שלה Chromecast Ultra ולשלב בו, בעיקר, את Android TV. פרטים חדשים שדלפו לרשת בימים האחרונים מגלים שככל הנראה השינוי יהיה אף גדול יותר ויכלול גם מיתוג מחדש של המזרים הוותיק.

לפי ההערכות החדשות גוגל החליטה להוריד מהמדף את המותג Chromecast. במקום זאת היא תמצא למזרים המדיה הבא שלה שם חדש שישתלב תחת מותג מוצרי הבית החכמים שלה Nest. ויותר מכך, ואולי במסגרת חשיבה עתידית, בגוגל גם ישנו את שם מערכת ההפעלה ל-Google TV – ואם למישהו זה מזכיר ממיר של חברה מתחרה, שיבושם לו.

כך או כך, כפי שכבר כתבנו כאן מזרים המדיה הבא של גוגל יגיע גם עם שלט רחוק כך שהמשתמשים לא יצטרכו מזרים מדיה עצמאי בנוסף, וכן הוא יתמוך גם בשירות המשחקים Stadia. כך אפשר לשער כי הוא יגיע עם Google TV באופן מובנה.

המחיר, לפי ההערכות, יהיה כ-80 דולרים בעת ההשקה, כשייתכן שההכרזה תתבצע כבר בכנס קרוב של גוגל – וירטואלי ככל הנראה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.