דפדפן הכרום לאנדרואיד עודכן ביממה האחרונה עם שינויים קטנים אך מועילים, ומעתה, קל יותר לנווט בין החלונות הפתוחים בדפדפן באמצעות שימוש במחוות.

תחילה, ניתן לנווט בין החלונות הפתוחים בסוויפ (גרירה) מלמעלה למטה בשורת הכתובות. רק לחיצה על קצה המסך במצב אנכי או אופקי, יפתח את ממשק החלונות הפתוחים. השינוי הנוסף הוא אפשרות לעבור בין החלונות גם בסוויפ רוחבי המדלג בקלות ימינה או שמאלה בין האתרים הפתוחים. גרירת החלון באחד מקצותיו תחשוף את החלון הפתוח הקודם או הבא, וכך גם לצד השני.

אפשרות נוספת וקטנה היא מעבר מהיר בין אפשרויות התפריט הראשי (שדרכו מגיעים למועדפים, היסטוריה, הגדרות וכו’) לבחירת האפשרות הרצויה מבלי הצורך להוריד את האצבע מהמסך. דבר אחרון שנוסף בגרסה השולחנית הוא חיפוש מהיר לפי תמונה, וכל שיש לעשות הוא ללחוץ ארוכות על תמונה בדפדפן ולבחור “חפש בגוגל את התמונה”.

משתמשי הכרום בערוץ הבטא כבר מכירים את החידושים הללו וראו אותם עוד בחודש אוגוסט, כל השאר מוזמנים להוריד את גרסה 30 ישירות מחנות הגוגל פליי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.