דפדפן הכרום בגרסתו לאנדרואיד מתעדכן לראשונה מאז שהושק בגרסת בטא בחודש פברואר השנה. גוגל הוסיפה מספר פיצ’רים חדשים וחשוב מכך, הוא תומך ב-31 שפות נוספות וזמין גם לנו הישראלים בגוגל פליי.

בין המאפיינים החדשים בדפדפן, ניתן למצוא את האפשרות לתצוגת דסקטופ (Desktop View) במקום תצוגת מובייל שבחלק מהאתרים משתנה אוטומטי ומעט מהמם מציעים לחזור לתצוגה מלאה, אפשרות להוספת קיצורים לאתרים פופולריים במסך הבית של הדפדפן ולהגדיר אפליקציות שונות שישתמשו בדפדפן הכרום כברירת מחדל, כמו לדוגמה הפעלת אפליקציית YouTube ישירות מהדפדפן. נוסף לכך, גוגל הוסיפה תמיכה טובה יותר בשפות הנכתבות מימין לשמאל, אפשרות להוסיף הגדרות פרוקסי. והורדת קבצים.

עדיין בבטא
מספר המכשירים התומכים בדפדפן עוד מצומצם, זאת בשל הדרישה הבסיסית לגרסת האנדרואיד 4.0, שמספר אחוזים בודדים מהשוק כבר נהנה ממנה. נדמה כי דפדפן הכרום לאנדרואיד ישתלט מתישהו על הדפדפן הפנימי, אך בינתיים גוגל עובדת לשחרר גרסאות לתיקון באגים רבים הקיימים בדפדפן. גוגל אף מבקשת מהמשתמשים לדווח על בעיות שנתקלו לחוות את דעתם כדי לשפר את המוצר. גוגל לא משתפת אותנו בתכניותיה לעתיד הדפדפן, והמילה “בטא” תתנוסס על המוצר עוד לא מעט זמן.

להורדה בגוגל פליי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.