מצליחים לעקוב? גוגל משחררת את הגרסה ה-17 במספר של דפדפן הכרום, כחודש לאחר שנכנסה לבטא. שלא במקרה, הגרסה הסופית הושקה היום לאחר שאמש שחררה גוגל את גרסת הבטא הראשונה למכשירי האנדרואיד ותומכת בפיצ'רים החדשים של סנכרון האתרים הפתוחים, מועדפים והתאמות המשתמש.

לצד התמיכה בדפדפן הכרום לאנדרואיד, גוגל מבטיחה בגרסה זו שיפורים באבטחה וגם גלישה מהירה יותר עם ה-Omnibox. בגרסה זו כאשר נתחיל להקליד בשורת הכתובות, הדפדפן יזהה במהירות האתר הרצוי ובאם גלשנו בו בעבר הוא יציג שורה עם כתובת האתר, כפי שהיה עד כה אך בזריזות מפתיעה. בזמן ההקלדה, כרום מזהה את היסטורית הגלישה שלנו, ומרחיב את החיפוש באתרים שגלשנו וכך ברקע הוא כבר טוען את האתר עוד לפני שלחצו על מקש ה-Enter, כך יוצא שהאתר נטען מהר יותר, סוג של “קורא מחשבות” אם תרצו.

בצד האבטחה, גוגל הרחיבה והוסיפה מספר פיצ'רים כמו ארגז החול, וחסימה וזיהוי רוגלות ומזיקים בצורה טובה יותר וכמו כן מזהירה מפני הורדת קבצים בסיומת exe ו-msi שרבים מהרוגלות משתמשות בהם להפצת וירוסים. חלק מהבאגים שתוקנו בגרסה זו הגיעו בזכות המפתחים ברשת שמצאו באגים שונים בדפדפן, וכפי שגוגל הבטיה בעבר, הם קיבלו סכום נאה על הגילוי.

להורדת הגרסה האחרונה, גלשו לאתר או דרך הדפדפן לחצו על מקש ההגדרות -> About.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.