גוגל (Google) שחררה את גרסה 63 של הדפדפן Chrome (כרום) עבור מחשבים מבוססי Windows ו-macOS וכן מכשירי הטלפון החכמים המבוססים על Android (אנדרואיד). העדכון איננו מציע שינויים ויזואליים של ממש, אך מאחורי הקלעים הוא מציע שיפורי אבטחה ויציבות משמעותיים, בעיקר עבור ארגונים גדולים.

גרסאות המחשב של Chrome תומכות כעת באפשרות של 'בידוד אתרים', קביעה שמאפשרת לדפדפן לעבד נתונים עבור אתר מסוים באופן מבודד לחלוטין משאר האתרים המוצגים בו. בדרך זו ניתן ליהנות מרמת אבטחה גבוהה יותר, על חשבון שימוש מוגבר בזיכרון – עד 20% יותר לפי גוגל. הבחירה האם לבודד אתר או לא נתונה בידי המשתמש, או במקרה שמדובר במחשב ארגוני בידי מנהל הרשת. בנוסף, יוכלו מנהלי הרשת לקבוע אילו הרחבות לדפדפן יוכלו המשתמשים להתקין במחשביהם, בהתרם להרשאות של כל אחת מהן.

Chrome 63 הוא אחד הדפדפנים הראשונים לתמוך ב-TLS 1.3, פרוטוקול עדכני להצפנת מידע שכבר נתמך בשירות הדואר המקוון Gmail. בגרסת האנדרואיד, כלי חדש בשם JavaScript API יאפשר למפתחי אתרים לזהות מכשיר בעל כמות זיכרון קטנה, ולספק לו גרסה 'רזה' יותר של האתר.

בנוסף, נהנה הדפדפן משיפורים במערכת ההשלמה האוטומטית של כתובות אתרים וחיפושים, ובמכשירים שעודכנו לאנדרואיד בגרסה 8.0 (Oreo) מוצעת כעת תמיכה בבחירת טקסט חכמה, המאפשרת לקבל המלצות לאפליקציות רלוונטיות בעת סימון טקסט או תמונות.