שוק הסלולר במזרח קצת יותר מתקדם מזה של המערב, אולי זו הסיבה מדוע נוקיה החליטה כי מכשיר הלומיה 920 שיושק שם בקרוב, יגיע עם מפרט משודרג יותר מאשר גרסתו האירופאית.

ה-Lumia 920T שצפוי לצאת ברשת החנויות המקומית China Mobile בסין, מגיע לראשונה בנוקיה, עם מעבד מרובע הליבות Snapdragon S4 Pro, זאת במקום מעבד S4 Plus כפול הליבה שנמצא כיום בלומיה 920 הרגיל. ה-Pro מוסיף לא מעט ביצועים למכשיר ופרט לזוג ליבות, גם מעבד הגרפי שודרג ומגרסת ה-Adreno 225, הוא מגיע עם Andreno 330. בהחלט שדרוג מכובד. המכשיר אגב שמציע מעבד דומה הוא הנקסוס 4 וכן ה-Optimus G.

מצד שני, עדיין מדובר ב-Windows Phone 8, וכל המכשירים אשר הושקו והוכרזו עד כה היו בעלי אותו מעבד כפול ליבה Snapdragon. גם ההתנסות שלנו עם כל המכשירים נראה כי הביצועים דיי מספקים, וגם משחקים עתירי גרפיקה עוד לא זמינים (לבינתיים) עבור המערכת של מיקרוסופט, אבל בכל זאת זה אמור לספק שדרוג משמעותי בשימוש בגרפיקה כבדה, ביישומי מפות ועבודת המערכת.

אז אפשר להתחיל לקנא בסינים, אם לא עשיתם זאת עד עכשיו. (מקור)

>> עוד לא ראיתם? מכשירי Windows Phone 8 בישראל
>> הלומיה 920 כבר מסתובב בארץ
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.