בעידן בו אנחנו רגילים לעשות הכל אונליין, ומצפים לתשובה מיידית ובקלות, Order.Chat, מיזם חדשני וראשון מסוגו בעולם, משתמש בבינה מלאכותית על מנת לפתור את התסכול והסירבול שבהזמנת מקום במסעדה, ומאפשר לבצע בקלות הזמנת מקום לכל המסעדות, בכל זמן, בצ׳אט של פחות מ-60 שניות בממוצע. Order.chat מטפלת גם באחד הנושאים הכואבים בתחום המסעדנות – הביטולים. היכולת לבטל שולחן בצ'אט בקלות ובמהירות, מקילה על הסועד, ועוזרת למסעדה להיערך מראש, ולהמנע ממצב בו תיוותר עם שולחן פנוי ללא סועדים.

השירות החינמי של  Order.Chat פשוט לשימוש ומבוסס על טכנולוגיות מתקדמות כמו Phone Bot, צ'אטבוט ובינה מלאכותית, מאפשר להזמין מקום בכל מסעדה שתרצו – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כך שגם אם נזכרתם ב-2 בלילה ששכחתם לשריין מקום למחר, תוכלו לעשות זאת, בשקט מכל מקום ובכל סיטואציה – תוך כדי פגישת עבודה, שיעור באוניברסיטה, או נסיעה באוטובוס. התשובה תתקבל ישירות בצ'אט. אם אין מקום פנוי במועד המבוקש, המערכת תבדוק עבורכם מועדים פנויים אחרים או מסעדות חלופיות. 

Order.Chat הוקמה ע"י קבוצת יזמים: אלון שוורצמן ויוסי אלפסה, ממייסדי ומובילי Skeeper, האפליקציה הפופולרית לקיצור זמני המתנה בתורים, שחברו לגיא דורון מייסד ומנכ"ל MOBLERS, חברת פיתוח תכנה שאחראית לפיתוח עשרות אפליקציות מצליחות ברחבי העולם.

באתרבפייסבוקבאינסטגרםבטלגרם

 *הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.