שלב הבטה של מצב המשחקים מרובי המשתתפים של Infinite Warfare, הכותר האחרון בסדרת Call Of Duty, הגיע לסיומו. לאינפיניטי ווארד (Infinity Ward), המפתחת התורנית של Call Of Duty השנה, יש קצת יותר משבוע עד ההשקה הרשמית של הכותר שתתקיים ב-4 בנובמבר לבצע את השינויים שנלמדו בעקבות הבטה.

"קיבלנו משוב מצויין מהשחקנים כיצד לייעל את מערכת השידוכים החדשה וכיצד לאזן את הנשקים והציוד לקראת ההשקה", כתב בבלוג הרשמי של הסדרה ג'ון קקוט המעצב הראשי של המשחקים מרובי-המשתתפים . עם זאת, קקוט לא נכנס לפרטים ולא שיתף מידע בנוגע לשינויים שיוטמעו. כאמור לצוות יש קצת יותר משבוע להטמיע את השינויים שנלמדו ואלו כנראה יגיעו באמצעות טלאי שיוצע להורדה בסמוך ליציאת הכותר החדש בסדרה.

Call Of Duty: Infinite Warfare יושק ב-4 בנובמבר ויגיע אל קונסולת ה-PlayStation 4, Xbox One והמחשב האישי. משתמשים שרכשו את גרסת הפרימיום, שמוצעת למכירה בארצות הברית ב-80 דולר יקבלו גם גרסה מחודשת של הכותר Call Of Duty: Modern Warfare כשזה כבר זמין להורדה עבור משתמשי ה-PlayStation שביצעו הזמנה מראש לגרסה זו.

http://www.youtube.com/watch?v=irIkbTen53k

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.