סלקום ווליום

סלקום מרעננת את שירות המוזיקה "סלקום ווליום", זאת מאז שהושק ב-2011. האפליקציה החדשה זמינה להורדה מחנות האפליקציות לאנדרואיד ו-iOS עם מספר רב של שיפורים וממשק חדש.

סלקום ווליום החדש מגיע בזמן שבשוק הישראלי כבר קיימים לא מעט מתחרים ובראשם Apple Music, כאשר הבשורה המשמעותית הוא במחיר: 9.90 שקל לחודש לכל תקופת המנוי וללא הגבלת זמן, לעומת 20 שקל אצל המתחרים. מחיר המבצע הוא לזמן מוגבל, כשלאחר מכן המחיר יעלה ל-20 שקל בחודש למנויים שהצטרפו לאחר תקופת המבצע. לקוחות סלקום TV יקבלו את שירות ווליום החדש ללא תשלום נוסף (לבעלי ממיר בלבד).

האפליקציה החדשה של ווליום כוללת ממשק חדש ומעוצב, תיקוני באגים הפותרים את רוב הבעיות שהיו בגרסה הקודמת ומספר תכונות חדשות. המוזיקה בווליום זמינה להאזנה בהזרמה ומאפשרת הורדת התוכן למכשיר לשמיעה במצב לא מקוון.

בין התכונות החדשות ניתן למצוא אזור אישי למשתמש המכיל היסטוריית שימושים, מנוע חיפוש מתקדם (בעברית ואנגלית), פלייליסטים אישיים, האזנה לתחנות רדיו בצורה חכמה-ללא פרסומות וללא קריינות, ווידג'ט חדש למשתמשי אנדרואיד, מידע על האמנים השונים וכן רשימות השמעה (פלייליסט) מוכנים מראש למצבים שונים במהלך היום (נסיעה, חורף, מצב רוח וכו').

יוני סבג, סמנכ"ל שיווק סלקום: "הניסיון הרב שצברנו בעולמות הדיגיטל והמוסיקה מאפשר לנו להשיק את "ווליום" החדש – השירות המתקדם ביותר למאזיני מוסיקה ישראלית ובינלאומית.  "ווליום" החדש נותן מענה לכל צרכי המאזין הישראלי גם במחיר הטוב ביותר וגם בעיצוב, בממשק, ובפיצ'רים החדישים לנוחות המאזין".

קרא עוד:  פייסבוק מפתחת עוזרת דיגיטלית שתתחרה באלקסה ו-Google Assistant

השירות החדש מותאם למכשירי אפל ואנדרואיד, ניתן להוריד את האפליקציה ב-App Store ו-Google Play. ווליום פתוח לכל הלקוחות וחודש ראשון מוצע בחינם ללא הזנת אמצעי תשלום. עם זאת רק לקוחות סלקום נהנים מכך שתעבורת הנתונים עבור שירות המוזיקה לא נספרת בחבילת הגלישה שלהם.

כיום בסלקום זמינים כמיליון וחצי מיליון שירים, לעומת שני מיליון שירים באפליקציית Musix של פלאפון ו-40 מיליון שירים ב-Apple Music, אולם חלקם אינם זמין בישראל.

השתתף בהכנת הכתבה: אייל דסה.