סלקום הכריזה כי החל מעתה, אפליקציית תכני הטלוויזיה שלה – סלקום tv – זמינה גם עבור מזרימי מדיה (סטרימרים) מסדרת ״Fire״ של אמזון (Amazon). אפליקציה זו מצטרפת לאפליקציות הקיימות של סלקום עבור מכשירים מבוססי Android TV כגון ה-Mi Box של שאומי (Xiaomi), מזרימי המדיה של אפל (Apple TV), טלוויזיות חכמות מתוצרת LG והממיר אותו משווקת החברה עצמה ללקוחותיה. לטענת סלקום, החברה תומכת כעת בכל הפלטפורמות הטכנולוגיות הקיימות בשוק.

האפליקציה תומכת בשלושה דגמים שונים: Fire TV, ה-Fire TV Cube וה-Fire TV Stick. שני הראשונים תומכים בתצוגה באיכות 4K, ואילו ב-TV Stick איכות התצוגה המקסימלית היא Full HD. ניתן ליהנות דרך האפליקציה גם משירות המוזיקה ״ווליום״, שירות הקלטות אוטומטי של כל ערוצי הטלוויזיה שבוע לאחור, וקטלוג התכנים המלא של ערוץ HBO – כל זאת ללא תוספת תשלום וכחלק מהחבילה בתמחור של 99 שקלים לחודש.

בסלקום מזכירים כי מלבד אפליקציית סלקום tv, מאפשרים המזרימים ליהנות גם מאפליקציית התוכן של אמזון עצמה, כמו גם נטפליקס (Netflix). ניתן לשלוט בהם דרך המכשיר הסלולרי, ובמקרה של ה-Cube גם בפקודות קוליות (באנגלית).

נציין כי כל דגמי ה-Fire TV אינם משווקים באופן רשמי בישראל, והדרך היחידה להזמין אותם מאתר אמזון הוא דרך שירות ייעודי המעביר את החבילה מארה״ב. מחירם מתחיל מ-39.99 דולרים.