משחק הסופרבול ה- 49 ייערך השנה באריזונה, בין סיאטל סיהוקס לניו אינגלנד פטריוטס.

אחרי משחק היסטורי בגמר האזורי בין סיאטל לאלופה המכהנת גרין ביי, חוזרת סיאטל לזירת הגמר לראשונה מזה שנים ארוכות. היא עושה זאת כשהיא מצויידת בשחקן ההגנה הטוב בליגה: ראסל קארינגטון וילסון ובשחקן המצוין הרץ – מרשון לינץ'. ניו אינגלנד מצידה, מצויידת השנה בטום בריידי וביל בליצ'ק אשר גברו על כל המכשולים ושואפים להחזיר את האליפות לאחר 11 שנים.

משחק ההכרעה של אליפות ליגת הפוטבול האמריקנית, ה- NFL, שנחשב נחשב לאירוע הספורט השנתי הגדול והמוביל בארה"ב, הפך ליום חג בחברה האמריקאית.

מעבר למשחק עצמו, הסופרבול מתאפיין גם בחגיגות ובאירועים הנלווים לו, באמנים שמופיעים טרום המשחק ובמופע המחצית  כאשר כבר נערכים באריזונה להפקה עצומת ממדים שבה ישובץ גם מופע המחצית המסורתי אותו יובילו הפעם קייטי פרי ולני קרביץ  – כל אלה ישודרו בסלקום tv.

המשחק נערך מדי שנה ביום ראשון האחרון של חודש ינואר או ביום ראשון הראשון של חודש פברואר. יום הגמר נקרא "סופר-סאנדיי" ובאופן מסורתי, נחשב המשחק לאירוע בעל אחוזי הצפיה הגבוהים ביותר של השנה.

בסופרבול שנערך ב-2011, צפו כ-111 מיליון אמריקאים, שיא צפייה של כל הזמנים‏ והשנה חוזים כי שיעורי הצפיה אף ישברו שיא זה.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.