סלקום הכריזה היום על שיתוף פעולה עם אפל (Apple) במסגרתו תושק אפליקציית סלקום TV, שירות הטלוויזיה על-גבי הרשת של החברה, עבור Apple TV.

עד כה לקוחות סלקום היו יכולים לצפות בשירותי הטלוויזיה של החברה באמצעות שימוש בממיר ייעודי או אפליקציית סלקום TV אשר מיועדת לטלפון, לטאבלט או לטלוויזיות חכמות של LG אשר מריצות את מערכת ההפעלה webOS. היום החברה הכריזה כי האפליקציה תהיה זמינה גם עבור פלטפורמת Apple TV. "סלקום ממשיכה להעמיק את בשורת הצפייה בטלוויזיה ומשיקה היום את שירות הטלוויזיה העשיר והאיכותי גם ללא ממיר ה-TV", אמר ניר שטרן מנכ"ל סלקום. "השיתוף עם אפל מאפשר ליהנות מהתוכן של סלקום TV לצד התוכן הרחב והיכולות המתקדמות והמשודרגות של Apple TV – ללא תוספת תשלום".

כחלק משיתוף הפעולה עם אפל מציעה החברה ללקוחות חדשים לרכוש מכשיר Apple TV 4 ולקבלו בחינם במנגנון חיוב/זיכוי. המבצע מיועד ללקוחות חדשים אשר יצטרפו למסלול בעלות של 99 שקל, ממנו תזוכה עלות מכשיר ה-Apple TV בסך 30 שקלים ל-36 חודשים.

ל-Apple TV יתרונות על פני הממיר הרגיל של החברה שכן הוא מציע גישה לא רק לתכני סלקום TV אלא גם ל-AppStore, חנות האפליקציות של אפל, וכן גישה לספקי תוכן נוספים כמו נטפליקס (NetFlix), יוטיוב (YouTube) ועוד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.