סלקום מעדכנת היום את שירות הטלוויזיה שלה, סלקום tv, עם מאפיינם חדשים שכוללים שירות 24/7, אפשרות להציג תכנים מחדש גם אם תופסים אותם באמצע השידור (Start Over) וכן עדכון למשתמשי Apple TV.

שירות 24/7, או בשמו הנוסף 'שודר השבוע', מאפשר צפייה כמעט כל התוכניות ששודרו בשבוע החולף בכ-50 ערוצים הכוללים גם את ערוצי הטלוויזיה הלינאריים ואת ערוצי ה-VOD של החברה, וזאת מבלי להקליט מראש. ניתן יהיה לחזור אחורה בעזרת פס המידע לתוכניות ששודרו לאחרונה או להשתמש בתפריט הממשק בלשונית 'שודר השבוע' ולנווט בין הערוצים, הימים והשעות כדי למצוא את התוכנית הרצויה, וכאמור, במסגרת של עד שבעה ימים לאחור. השירות מגיע כמענה לפתרון דומה שקיים בפרטנר TV.

השירות יושק בהדרגה החל מהיום ללקוחות בעלי הממירים ובהמשך העדכון יהיה זמין למשתמשי Apple TV, אנדרואיד TV ובאפליקציות בטלוויזיות החכמות. בסלקום אומרים כי השדרוג ייערך מספר שבועות, אך בסיומו כל הלקוחות יוכלו ליהנות מהאפשרות החדשה.

כאמור יחד עם השירות זה מתחילה סלקום tv להציע גם את אפשרות ההתחלה מחדש. כמו שירות 'שודר השבוע', גם אפשרות זו תהיה זמינה למגוון ערוצים הכוללים בין היתר את כאן – תאגיד השידור, ערוץ 2, ערוץ 10, כל ערוצי הספורט, ערוץ הכנסת 99, חינוכית 23, ערוץ  HD9, ערוץ 24, ערוץ 20,ערוצי סגנון החיים ועוד.

שודר השבוע עם הפנים קדימה

"סלקום tv שוב פורצת דרך ומאפשרת לעבור מהרגלי הצפייה המסורתיים לטלוויזיה של העתיד- צפייה בתכניות ששודרו בערוצים מתי שרוצים, ללא תלות בלוחות הזמנים של הערוצים וללא צורך לזכור להקליט. מהיום אנו מאפשרים ללקוחות לצפות באופן חופשי בכל השידורים של השבוע האחרון, ללא כל דאגות. אין שירות כזה עד עתה בישראל", אמר יניב גרינולד, סמנכ"ל הטלוויזיה והתוכן סלקום.

עם זאת יש לציין שמדובר בשירות שהציגה פרטנר עבור הטלוויזיה האינטרנטית שלה, פרטנר TV, אך זה טרם הושק לקהל הרחב. לעומתן, YES ו-HOT מציעות שירות דומה אך מוגבל לערוצים ספורים בלבד.

סלקום מעדכנת גם את Apple TV עם שירות 'סלקום ווליום' שהיה קיים עד היום רק ללקוחות הממירים. מדובר בשירות מוסיקה מתקדם שמסופק בחינם ללקוחות סלקום tv. השירות מאפשר בניית רשימות השמעה מראש בהתאם למצב רוח, שמירת שירים למועדפים, ואף בחירה בשמיעת רשימת השירים שנוגנו בתחנות הרדיו באותו היום.

סלקום אף העלתה את אפליקציית סלקום tv לחנות האפליקציות של סמסונג (Samsung) עבור הטלוויזיות החכמות והיא כבר זמינה כעת לבעלי דגמי ה-Samrt TV של החברה לשנת 2016. במהלך החודשים הקרובים תעודכן האפליקציה ותהיה זמינה גם לדגמי 2015 ו-2017.