סלקום tv, שירות הטלוויזיה של סלקום משתדרג ובאירוע שנערך היום חשפה החברה מספר חידושים ובניהם אפשרות להקלטה בענן, תמיכה במגוון טלוויזיות חכמות והשקת השירות על Android TV. בנוסף, לקוחות חדשים וקיימים יכולים לרכוש את מגוון השירותים שמציעה החברה תחת חבילת 'קוואטרו' הכוללת: טלוויזיה, אינטרנט, טלפון ביתי ו-3 קווים סלולריים.

הבשורה הגדולה היא האפשרות להתחבר לשירות 'ללא ממיר' והרחבת מגוון הטלוויזיות החכמות אליהן יגיע השירות, מאז 2015. עד כה, אפליקציית סלקום tv הייתה זמינה רק עבור הטלוויזיות של LG המריצות את מערכת ההפעלה WebOS ובאירוע הוכרז על הגעת השירות לטלוויזיות של יצרניות נוספות כמו סוני (Sony), סמסונג (Samsung), פיליפס (Philips) ועוד. בחברה מציינים כי השירות כבר זמין על כמחצית מהטלוויזיות החכמות שנמכרות כיום בישראל. מדובר בשירות המלא של החברה המציע את שידורי הטלוויזיה הרב ערוצית, קטלוג הסרטים והסדרות ב-VOD ותכני הספורט בהתאם לחבילה.

בנובמבר אשתקד הפך השירות זמין גם על Apple TV וכעת כחלק מהרחבת הפלטפורמות, סלקום tv מגיע גם אל Android TV. לקוחות חדשים שאין ברשותם מזרים מדיה, בחברה יציע לאלו גם את ה-Mi TV Box, מזרים המדיה של Xiaomi המבוסס על מערכת ההפעלה של גוגל ללא תשלום במנגנון של חיוב-זיכוי.

משתמשי האפליקציה במזרימי המדיה, טלוויזיות חכמות ובממירים הקיימים יוכלו ליהנות גם מהקלטה בענן (Cloud PVR) המאפשר להקליט את שידורי הערוצים ולשמור אותם על שרתי החברה. ההקלטה בענן מוגבלת לעד 50 שעות למנוי ונשמרת למשך שלושה חודשים מיום ההקלטה. ישנה האפשרות להקליט תוכנית גם לאחר שהחלה וניתן לצפות בהקלטות מכל המכשירים אליהם מחובר המנוי.

קרא עוד:  פייסבוק אומרת שלום לאפליקציית ה-Windows שלה

בנוסף, בחברה מזכירים כי החל מחודש יוני תצטרף לשירות ספריית התוכן של HBO עם סדרות איכות כמו: משחקי הכס, ויפ, ווסטוורלד, עמק הסיליקון ועוד. וזאת כחלק מהמנוי הבסיסי בעלות של 99 שקל.

קוואטרו – הסופר טריפל של סלקום

האירוע הסתיים עם הכרזה נוספת של חבילת תקשורת חדשה בשם 'קוואדרו' הכוללת מנוי לסלקום tv, שלושה קווי סלולר, חיבור לאינטרנט וקו טלפון ביתי במחיר של 249 שקל לשנה הראשונה ו-325 שקל לשנה השנייה ואילך.

המנוי לקוואטרו כולל ממיר אחד, אך ניתן לרכוש ממירים נוספים בתוספת של 29 שקל. המנוי מעניק אפשרות לחבר תחת אותו משתמש עד חמישה מסכים/מכשירים, זאת בניגוד לשירותים מתחרים כמו Netflix המגבילים את כמות החיבורים בו זמנית ולא כמות המכשירים בהן נרשם המנוי. חבילת הגלישה הבסיסית בחבילה היא במהירות של 40 מגה עם אפשרות לשדרוג ל-100 מגה בתוספת של 20 שקלים.

בסלקום אומרים כי מדובר בחבילה משתלמת ללקוחות שמעוניין לרכז את החיובים תחת חברת תקשורת אחת, אך כבר היום ללא הקוואטרו של סלקום ניתן לקבל מחיר דומה עם רכישה של חבילת הטריפל של החברה ב-149 שקל ורכישה של מנויים סלולריים בעלות של 30 שקלים בחודש.