אתר Themarker מפרסם כי סלקום מוותרת כרגע על השקת המודו באופן מלא כפי שתככנה בעבר. הידיעה פורסמה היום בבוקר וזאת בניגוד לכל הציפיות שהיו עד כה לגבי השקת מכשיר המודו ברשת סלקום באופן בלעדי בארץ.
המודו הינו מכשיר מודולרי קטן המתאים את עצמו לפי צרכי המשתמש בעזרת ג'קטים שונים המשנים את מראהו. תוכלו לקרוא עוד על המודו בסקירה שביצענו עליו באתר. ההודעה על ביטול ההשקה המסחרית מגיעה לאחר שבסלקום כבר ביצעו למכשיר השקה רכה לפני מספר חודשים, כאשר הוציאה סלקום למכירה כ- 900 מכשירים שאזלו מהמלאי במהרה, כשאז נראה העתיד של מודו בחברת סלקום ורוד מתמיד. ביטול ההשקה בוצע בשל העובדה כי מדובר במכשיר דור 2.5 בלבד ואילו סלקום מעדיפה לדחוף יותר מכשירי דור 3 ו- 3.5 אל הרשת. בנוסף, מנמקת סלקום את החלטת בטענה כי סלקום מתבססת על הכנסות חבילת הגלישה אשר מגיעות ממכשירי הדור השלישי בלבד.

במודו העדיפו כרגע להכחיש את העניין ומסרו בתגובה כי "סלקום ממשיכה להיות מחויבת באופן מלא למודו, ובכוונת סלקום להשיק את המודו כאשר מגוון הג'קטים יהיו מוכנים להשקות בישראל". ולנו אם לומר את האמת, גל הפיטורים האחרון  וההודעה על החלטתה של סלקום, עתיד המודו לא נראה וורוד במיוחד. אנו מקווים שהחברה תציג במהרה את המודו 2, מה שאולי יעזור לה לצאת מהמשבר. (מקור)