כשבועיים לאחר שפרטנר השיק את רשת הדור הרביעי בישראל, גם סלקום מצטרפת אליה ומכריזה היום כי החל מיום ראשון תפעיל גם היא את רשת ה-LTE לכל הלקוחות וללא תשלום נוסף.

לרשת הדור הרביעי של סלקום יוכלו להתחבר לקוחות החברה אשר מחזיקים במכשיר תומך LTE, ובסלקום אומרים כי היא מבצעת חיבור ייזום הן למכשירי האנדרואיד והן למכשירי ה-iOS כך שהחיבור יתבצע בהדרגה. השירות יופעל כרגע רק באזורים שסלקום פרסה אנטנות פעילות וכרגע הכיסוי כולל את גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, חולון, כפר-סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, רמת גן, רמת השרון, רעננה, תל אביב-יפו ובת-ים. בחברה אומרים כי הם מקווים לסיים את הפריסה עד סוף השנה הנוכחית.

ניר שטרן מנכ"ל סלקום: "סלקום גאה לאפשר ללקוחותיה, החל מיום ראשון,  ליהנות ממהירויות הגלישה של הדור החדש ולהעניק להם חווית שימוש ורמת ביצועים שלא הכירו במקביל, החברה ממשיכה בפריסה מואצת של רשת דור 4.5 תומכת  LTE ADVANCED המתקדמת בעולם שתופעל בכפוף לזמינות תדרים ולאישורי משרד התקשורת ותאפשר גלישה במהירות של עד 300 מגה."

פרטנר וסלקום הן היחידות בעלות רישיון לתדר ה-1,800MHz שנדרש לשם הפעלת הרשת ובמשרד התקשורת אישרו להפעיל את רשת הדור הרביעי באופן מיידי עד אשר יפורסמו הזוכים במכרז התדרים שיסתיים בחודש נובמבר, זאת בתנאי שלא יגבו תשלום נוסף על השירות. שאר החברות יקבלו אישור מיוחד והקצאה נפרדת עד אשר המכרז יסתיים.