בימים האחרונים נשלחו אלינו מספר רב של תלונות בנוגע לתקלות ברשת בדור השלישי של מנויי 'סלקום'. הפניות הגיעו מלקוחות שלטענתם גלישת ה-3G במכשיר שברשותם נפסקת לפתע למספר שניות עד דקות, סמל החיבור לאינטרנט נעלם ואין אפשרות לגלוש ברשת.  לפי הפניות שקיבלנו, התקלה נצפית לרוב במכשירי  ה-Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy Note, Motorola RAZR, Motorola Defy  וכן גם חלק ממשתמשי ה-iPhone ברשת חווים את התקלה בין אם רכשו את המכשירים בסלקום או בחנות פרטית.

כמו כן, התקלה נראית לעתים גם במודם סלולארי USB המתחבר למחשב. לפי התלונות, התקלה חוזרת לא מעט במהלך היום עד לעשרות פעמים, דבר המפריע ומוריד את מחווית השימוש ברשת. "שוחחת עם נציגים בשירות הלקוחות של החברה שהצהירו כי הם לעולם לא שמעו על תקלה כזו וסברו בתחילה שמדובר בבעיית קליטה או הגדרות במכשיר והציעו לאפס את המכשיר, להחליף נקודת גישה וכן לגשת למרכז שירות ולהחליף כרטיס SIM. כאשר הפתרונות שהציעו לא צלחו, הנציגים המליצו לי להפקיד את מכשיר ה-Galaxy S2 שברשותי לתיקון במעבדה של החברה" אומר אחד הלקוחות שעימו שוחחנו. "אמרו לי שאני נמצאת במקומות ללא קליטה" אומרת לקוחה אחרת, "אך הדבר אינו נכון מפני שעד עכשיו הגלישה במכשיר עבד בצורה טובה וללא תקלות מיוחדות".

בימים ההאחרונים התגבשו מספר לקוחות בפורום iAndorid והחליטו לפנות ל'סלקום', "הבעיה התחילה לפני כחודש לערך כאשר הרבה אנשים שמו לב שיש להם ניתוקים במכשיר הסלולרי מרשת האינטרנט" מוסר לקוח בפורום.  "כאן בפורום ניסינו להצליב מידע ולבדוק האם משהו שאנחנו עשינו גורם לבעיה, בדקנו מודמים שונים, בדקנו האם הבעיה היא ב ROM של המכשיר. הגענו למסקנה שאף אחר מאלו היא לא הבעיה כיוון שישנם אנשים שונים עם רומים ומודמים שונים והבעיה עדיין משתחזרת. לפני שהבנו שישנה בעיה כללית ברשת כל אחד ניסה לדבר באופן אישי עם נציג בסלקום אך ללא הועיל, הנציגים ביקשו מאיתנו לעשות פעולות שונות שלא עזרו לפתרון הבעיה. לאחר שהצלבנו מידע בין משתמשים שונים, הבנו שככל הנראה הבעיה נובעת מתקלה ברשת הדור השלישי של סלקום. שלחנו לנציגי פניות הציבור ב'סלקום' מספר מיילים שבהם כתבנו את תמצית האירועים. נקווה שיטפלו בבעיה במהירות, הדבר לא יכול להימשך."

קרא עוד:  בחודש הבא: LG תכריז על טלפון עם 3 מסכים

מסלקום נמסר בתגובה כי לא קיימת תקלה ברשת, וכי ככל הנראה מדובר בתקריות בודדות בלבד. לקוחות שחווים בעיה דומה אנא חייגו למוקד סלקום ב*123 או שלחו מייל לכתובת [email protected] בכדי שסלקום יחלו לטפל בבעיה זו.

האם גם אתם חווים בתקלות ברשת? שתפו אותנו כאן בתגובות.