ככה עושים זאת נכון? בחודש הבא אמורה סדרת משחקי התפקידים עטורת התשבחות The Witcher לחגוג עשור להשקת המשחק הראשון בסדרה. כדי לחגוג את המאורע המיוחד החליטה המפתחת CD Project Red להפתיע את חובבי הסדרה ולהודות להם באמצעות סרטון מיוחד בו מסכם כוכב הסדרה, ג'ראלט, את העשור הזה בקצרה, כשאת הסיכום הזה הוא עושה בפאב תקופתי בו הוא חוגג את העשור הזה יחד עם החברים שלו מהמשחק, שכמובן מראים סימני התבגרות בהתאם לחלוף הזמן.

השיא של הסרטון הוא כמובן בסוף, ג'ראלט ממלא כוס יין, נגיש אל השולחן, ויחד עם כל החברים הוא מרים את הכוס ואומר תודה לנו, לשחקנים, שהפכו את העשור הזה לאפשרי.

"צלחנו את הגיהינום ואת הימים אתם ואני. האמת היא שאתם מכירים אותי יותר טוב מכל אחד אחר. אני כאן בזכותכם. תודה על הכל, ודעו שאנחנו מתגעגעים אליכם, חברים ותיקים", הוא פונה היישר אל הרגשות.

The Witcher הושק ב-26 באוקטובר 2007. כזכור מבוסס המשחק המקורי על סיפור פנטזיה שנכתב בידי הסופר הפולני אנדריי סאפקובסקי. ההצלחה הגדולה של המשחק הובילה לגרסה משופרת שלו ולאחר מכן גם לשני משחקי המשך שביססו את הסדרה כאחת מהטובות בתחום משחקי התפקידים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.