הכיסוי שנחשף ב-Case Mate

חברות אביזרים יודעות איך יראו המכשירים הבאים לפני כולם ומעצבות להם אביזרים מבעוד מועד כדי להיות מוכנים לפני ההשקה. אחת חברות האביזרים היותר גדולה, Case Mate המייצרת מגוון גדול של מוצרים משלימים למכשירים של אפל חשפה בטעות עמוד מוצר למכשיר האייפון הבא שעדיין כידוע, אינו הוכרז. העמוד כבר הספיק להשתנות ולבקש מאיתנו פרטים כדי שיודיע לנו כאשר המוצרים יהיו זמינים, אבל מספר גולשים זריזים הספיקו לצלם כמה תמונות מהעמוד המקורי ובכך נחשף הכיסויי החדש ל-iPhone5 המרמז לנו על העיצוב של המכשיר.

בעיצוב שמוצג בתמונות נראה רק חלקו האחורי, ומהם אנו לומדים כי גב המכשיר יהיה מאלומיניום עם קצוות מעוגלים ועיצוב דק, ולא מזכוכית עם פינות חדות כמו ב-iPhone 4, מה שנראה כמו שילוב עיצובי של ה-iPod Touch ושל ה iPad האחרון.

לאחרונה נחשף גם מגן מסך מעוד יצרנית אביזרים. המגן נראה גדול יותר ממסך האייפון הנוכחי ובנוסף גם המקום לכפתור הבית גדל משמעותית, מה שיכול לרמז אולי על כפתור נוסף או כפתור אחד גדול. הדיווחים האחרונים אומרים כי אפל תכריז על המכשיר בתחילת החודש הבא ויושק ב-15 לאוקטובר, כך שנותר רק עוד חודש בלבד עד ההשקה הגדולה. (מקור 1, מקור 2)