אחד המשחקים היותר שנויים במחלוקת שהגיע עוד לפני עידן ה-GTA היה Carmageddon. משחק אלים שבו על המשתמש להתחרות במרוץ בו החוקים כמעט שאינם קיימים. במשחק מקבלים ניקוד על חיסול מתחרים, דריסת עוברים ושבים והתנגשות בכל דבר שזז. סצנות של דם והרג הם דבר שבשגרה, ובשל כך מדינות רבות הגבילו את מכירתו ואף אסרו לשווקו ובניהם בריטניה, ברזיל, פורטוגל ואוסטרליה.

כעת חברת Stainless Games, מפתחת המשחק הכריזה כי גרסה מותאמת גם למכשירי הסמארטפון מבוססי iOS ואנדרואיד תגיע בקיץ הקרוב. המשחק החדש יהיה מבוסס כולו על המשחק המקורי עם מספר שיפורים והתאמות, ובהתאמה למסכי המגע המודרניים. Carmageddon יאפשר שימוש במחוות מגע ובחיישני התנועה וכן נוספו גם כפתורים וירטואליים לשליטה על המכונית.

המשחק הוצג לראשונה בשנת 1997 והתבסס על הסרט “מרוץ המוות 2000” שהופק בשנת 1975. למשחק יצאו מספר מהדורות ובניהם Carmageddon II: Carpocalypse Now בשנת 1998 וCarmageddon TDR 2000 בשנת 2000. גרסת הסמארטפונים יוצאת כדי לקדם גם את מכירות המהדורה העתידית, Carmageddon: Reincarnation הנמצאת בימים אלה בפיתוח ומיועדת לצאת בפברואר 2013.

תאריך יעד להשקת גרסת הסמארטפונים עוד אין, ובחברה אומרים כי במהלך ה-24 שעות הראשונות כאשר המשחק יושק, היא תשחרר אותו בחינם לכל דורש. וידאו הדגמה בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.