מנהלי דפים או משתמשים הסובלים ממחסום כתיבה ישמחו לגלות כי ברשת החברתית פייסבוק (Facebook) בוחנים אפשרות חדשה אשר תציג נושאים מועדפים לכתיבה.

לא כולנו חנוך דאם, ולפעמיים אנו נכנסים לפייסבוק בוהים בתיבת עדכוני הסטטוס ותוהים על מה לכתוב. וובכן נראה שבפייסבוק מבינים את גודל ׳הבעיה׳ ובוחנים יכולת חדשה המציגה נושאים לכתיבה (Suggested Topics). צילום מסך שהגיע לידי Adweek חושף את האפשרות – בצילום המסך ניתן לראות חלונית עדכונים של דף פייסבוק עסקי אשר כוללת את התוספת החדשה המציגה בתחתית התיבה את האשטאג של הנושאים החמים כרגע ברשת החברתית, כאשר המטרה לאפשר לבעלי דפי פייסבוק לשמור על שיח אקטואלי עם קהל הגולשים. האפשרות החדשה לא הוכרזה באופן רשמי ונראה כי פייסבוק בוחנת אותה על מספר מצומצם של מנהלי דפים.

Facebook Cavaliers Status Update

נראה כי משתמשים רגילים יקבלו יכולת דומה אך לא זהה, במקום האשטגים של הנושאים המדוברים הרשת תזכיר כי מתנהל כרגע אירוע גדול. כך על-פי המשתמש Jedrzej JD Derylo שהעלה צילום-מסך של חלונית העדכונים (בתמונה למעלה) אשר כוללת סמליל של כדורסל ומזכירה לו כי הקליבלנד קבליר משחקים כרגע – כנראה במטרה להצטרף לשיח המתנהל כרגע ברשת החברתית.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.